Tuo pasinaudojo vienas garsiausių Lietuvos boksininkų Virgilijus Stapulionis, kuris profesionalų ringe per 32 kovas yra iškovojęs 27 pergales (19 – nokautais). Daugiau negu po dešimtmečio mėgėjų ringe kovojęs V. Stapulionis tapo Lietuvos čempionu. Svorio kategorijos iki 75 kg finale pasvalietis tik po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė praėjusių metų Europos jaunimo vicečempioną šilutiškį Vytautą Balsį.

Didžiausią staigmeną čempionate pateikęs ir pusfinalyje olimpinį prizininką Evaldą Petrauską įveikęs Saimonas Banys iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 69 kg. Finale pasvalietis S. Banys taškais 4:1 įveikė klaipėdietį Deividą Girulį.

Svorio kategorijos 46-49 kg finale panevėžietis Valentinas Lavrenovas 4:1 nugalėjo šilutiškį Marių Kontrimą.

Jau keturioliktą Lietuvos čempiono titulą iškovojo Marius Vyšniauskas. Panevėžietis svorio kategorijos iki 52 kg finale vieningu teisėjų sprendimu 5:0 pranoko vilnietį Kirilą Golubevą.

Iki rekordinės iškovotų šalies čempiono titulų serijos Mariui dar trūksta dviejų aukso medalių. 16 kartų – tiek titulų iš eilės Lietuvos bokso čempionatuose iškovojęs kaunietis Vitalijus Subačius. Jo serija nutrūko 2016 m.

Svorio kategorijos iki 56 kg dviejų kėdainiečių kovoje, Lietuvos čempiono titulą apgynė Mindaugas Bankauskas, jis 5:0 nugalėjo Europos jaunimo čempionato prizininką Artūrą Zinkovskį.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale kaunietis Gilvinas Lukošiūnas 5:0 įveikė klaipėdietį Sigitą Stončių.

Iki 64 kg finale kaunietis Deividas Kliučakas 5:0 nugalėjo jonavietį Tomą Kleivinską ir Lietuvos čempionu tapo antrus metus iš eilės, 2016 m. D. Kliučakas auksą laimėjo svorio kategorijoje iki 60 kg.

Svorio kategorijoje iki 81 kg čempiono titulą apgynė Paulius Zujevas iš Kėdainių. Finale P. Zujevas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo kaunietį Kęstutį Pūką.

Svorio kategorijoje Iki 91 kg titulą išsaugojo vilnietis Tadas Tamašauskas, kuris finale 5:0 pranoko Europos jaunimo čempionato dalyvį Tomą Olberkį iš Šilutės.

Sunkiausioje virš 91 kg svorio kategorijoje čempionu vėl tapo kaunietis Mantas Valavičius. Finale M. Valavičius 5:0 įveikė kitą kaunietį Roką Mišauską.

Moterų varžybose išdalinti penki medalių komplektai. Svorio kategorijos iki 51 kg Lietuvos čempione tapo Lina Miklovytė. Kaunietė finale 5:0 įveikė panevėžietę Deimantą Sipavičiūtę.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale vilnietė Ana Starovoitova taškais 4:1 įveikė Vaidą Masiokaitę iš Panevėžio. Iki 64 kg čempionės titulas be kovos atiteko Austėjai Aučiūtei iš Šilutės.

Svorio kategorijoje iki 69 kg triumfavo panevėžietė Rūta Sutkutė. Europos jaunių čempionato prizininkė finale jau pirmame raunde įrodė savo pranašumą prieš kaunietę Dovilę Šneidaraitytę.

Svorio kategorijoje virš 81 kg tauragiškė Iveta Lešinskytė jau pirmame raunde nugalėjo vilnietę Aleksandrą Volyncevaitę.

Iš viso Lietuvos čempionate dalyvavo 72 boksininkai ir 17 boksininkių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)