Jau 36-ą kartą surengtame turnyre iš viso kovojo beveik 100 boksininkų ir boksininkių iš 12 valstybių.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Edgaras Skurdelis ketvirtfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo varžybų šeimininką suomį Markusą Pasaneną ir pateko į pusfinalį. Tačiau pusfinalyje E. Skurdelis dėl rankos traumos negalėjo kovoti su Prancūzijos čempionu Amazighy Abrouku ir tenkinosi bronzos medaliu.

Svorio kategorijoje iki 69 kg Deividas Girulis ketvirtfinalyje taškais 4:1 įveikė suomį Antti Hietalą. Pusfinalyje Lietuvos čempionas po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo vengrui Andrasui Vadaszui.

Ketvirtfinalio barjero nepavyko įveikti Pauliui Zujevui. Svorio kategorijos iki 81 kg pirmoje kovoje Lietuvos čempionas 0:5 pralaimėjo 2016 ir 2014 m. Prancūzijos čempionui, WSB profesionalų lygoje praėjusiais metais debiutavusiam Bakary Mamadou Diabira.

Paulius Zujevas

Svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje Tadas Tamašauskas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo WSB lygos patirties turintį Švedijos čempioną Gabrielių Richardsą. Pusfinalyje Lietuvos čempionas taškais 1:4 turėjo pripažinti anglo Chevono Clarko pranašumą. T. Tamašauską nugalėjęs anglas finale tik po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo Rio dėl Žaneiro olimpiniam čempionui bei 2015 m. pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojui rusui Jevgenijui Tiščenkai.

Svorio kategorijoje virš 91 kg Mantas Valavičius iškart pateko į finalą ir čia susitiko su Kazachstano čempionato prizininku Nurlanu Saparbajumi. Pergalę taškais 4:1 iškovojo Lietuvos čempiono varžovas. M. Valavičiui įteiktas sidabro medalis.

Mantas Valavičius

Geriausi Lietuvos boksininkai, tarp jų ir olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas, dalyvaus kovo 28 d. – balandžio 1 d. Kėdainių arenoje vyksiančiame Lietuvos čempionate.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)