Vyrų varžybose geriausiai pasirodė Tomas Makarovas. Jis, parengiamajame varžybų etape įveikęs 4 priešininkus iš 6, sėkmingai kovojo ir pirmuose atkrintamų varžybų ratuose. Mūsiškis rezultatu 15:4 sutriuškino lenkus Piotrą Magierą, 15:12 – Przemyslawą Kuczą, tačiau kovodamas dėl vietos 16-uke turėjo pripažinti Seweryno Brzozowskio pranašumą 10:15. Galutinėje įskaitoje T. Makarovas užėmė 28-ą vietą tarp 140-ies dalyvių.

Kitiems vyrų varžybose startavusiems lietuviams sekėsi kiek prasčiau. Edgaras Dvariškis buvo 72-as, Javgenijus Stalmakovas – 74-as, Povilas Markevičius – 87-as, Algirdas Fitkevičius – 121-as, o Marius Dvariškis – 140-as.

Moterų ketveriukei Varšuvoje sekėsi geriau, čia Viktė Ažukaitė prasiveržė į geriausiųjų 16-uką. V. Ažukaitė pogrupyje pelniusi 4 pergales iš 6 galimų nesustojo ir atkrintamame etape. Ji 15:11 nugalėjo lenkę Pauliną Wilaszek, 15:13 – ketvirtą varžybų reitingą turėjusią Jagodą Zagalą, tačiau kovoje dėl patekimą į aštuntuką 11:15 nusileido Annai Kicai. Galutinėje įskaitoje tarp 81-os dalyvės V. Ažukaitė užėmė 13-ą vietą.

V. Ažukaitei iškovota vieta padėjo pakilti Europos U23 reitinge, kuriame sportininkė šiuo metu užima 26-ą vietą.

Agnė Švelnienė, pogrupyje taip pat pelniusi 4 pergales iš 6, atkrintamame etape 15:6 nugalėjo pirmą priešininke Dominiką Guzik, tačiau antrame susitikime su Danuta Dmowska-Andrzejuk, turėjo pripažinti pastarosios pranašumą 4:15. A. Švelnienė galutinėje įskaitoje užėmė 26-ą vietą.

Tuo metu kitos dvi komandos narės pirmo atkrintamo etapo barjero neįveikė. Galutinėje įskaitoje Akvilė Katkovaitė užėmė 38-ą, o P. Bajorūnaitė – 51-ą vietas.