Moterų varžybose į trečiąjį ratą pateko septintoji turnyro raketė belgė Justine Henin-Hardenne, 6:3, 6:4 nugalėjusi ispanę Marią Sanchez Lorenzo.

Ketvirtadienį vakare moterys baigė žaisti antrojo rato susitikimus. Eilines pergales iškovojo ir į trečiąjį ratą pateko visos trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: antroji turnyro raketė amerikietė Lindsay Davenport 6:1, 6:1 sutriuškino prancūzę Paulinę Parmentier, trečiąjį reitingą turinti kita Prancūzijos tenisininkės Amelie Mauresmo 6:0, 6:1 sutriuškino bulgarę Sesil Karatantchevą ir šeštoji pagal skirstymą rusė Jelena Dementjeva 7:5, 6:1 nugalėjo Marianą Diaz-Olivą iš Argentinos.

Kituose susitikimuose:

19-Elena Likhovtseva (Rusija) - Magdalena Maleeva (Bulgarija) 6-2, 6-1

29-Anna Chakvetadze (Rusija) - Jill Craybas (JAV) 6-0, 6-2

15-Nathalie Dechy (Prancūzija) - Vania King (JAV) 6-1, 6-1

Yoon Jeong Cho (Pietų Korėja) - 27-Gisela Dulko (Argentina) 6-4, 6-3

17-Jelena Jankovic (Serbija ir Juodkalnija) - Alexa Glatch (JAV) 6-2, 6-0

31-Anna-Lena Groenefeld (Vokietija) - Virginie Razzano (Prancūzija) 3-6, 6-3, 6-4

23-Tatiana Golovin (Prancūzija) - Anna Smashnova (Izraelis) 6-4, 7-6 (8/6)

12-Mary Pierce (Prancūzija) - Katarina Srebotnik (Slovėnija) 6-3, 6-2

13-Anastasia Myskina (Rusija) - Amy Frazier (JAV) 6-3, 6-2

32-Anabel Medina Garrigues (Ispanija) - Tiantian Sun (Kinija) 6-4, 7-5

24-Shinobu Asagoe (Japonija) - Evgenia Linetskaya (Rusija) 6-4, 6-4

11-Patty Schnyder (Šveicarija) - Martina Sucha (Slovakija) 6-3, 2-6, 6-2

Vyrų varžybose iš kovos pasitraukė staigmeną pirmajame rate pateikęs Gillesas Mulleris iš Liuksemburgo. Ketvirtosios turnyro raketės amerikiečio Andy Roddicko "skriaudėjas" antrajame rate 1:6, 1:6, 4:6 pralaimėjo kitam JAV tenisininkui Robby`ui Ginepriui.

Septintoji turnyro raketė amerikietis Andre Agassis 7:6 (7:4), 7:6 (7:5), 7:6 (7:4) įveikė kroatą Ivo Karlovičių, o aštuntąjį reitingą turintis argentinietis Guillermo Coria 6:2, 6:3, 6:2 nugalėjo amerikietį Vince`ą Spadeą.

Kitų ketvirtadienio susitikimų rezultatai:

24-Mikhail Youzhny (Rusija) - Jonas Bjorkman (Švedija) 6-4, 6-4, 6-3

19-Tommy Robredo (Ispanija) - Gustavo Kuerten (Brazilija) 5-7, 7-6 (7/3), 6-3, 6-2

Xavier Malisse (Belgija) - Brian Baker (JAV) 6-7 (5/7), 6-2, 6-3, 6-4

Stanislas Wawrinka (Šveicarija) - 10-Mariano Puerta (Argentina) 3-6, 6-4, 6-3, 6-7 (4/7), 6-1

Sebastien Grosjean (Prancūzija) - 14-Thomas Johansson (Švedija) 6-3, 6-2, 4-6, 6-2

James Blake (JAV) - Igor Andreev (Rusija) 6-2, 6-2, 6-4

13-Richard Gasquet (Prancūzija) - Giorgio Galimberti (Italija) 6-1, 3-6, 6-3, 3-2 (italo trauma)

18-Ivan Ljubicic (Kroatija) - Cyril Saulnier (Prancūzija) 7-6 (7/5), 5-7, 6-4, 6-4

32-Tomas Berdych (Čekija) - Ricardo Mello (Brazilija) 6-3, 6-2, 6-0

29-Tommy Haas (Vokietija) - Rainer Schuettler (Vokietija) 7-6 (7/5), 6-2, 6-0

Robin Soederling (Švedija) - 26-Feliciano Lopez (Ispanija) 6-2, 6-2, 7-6 (8/6)