Moterų varžybų finale D. Mačiūtė įveikė Ritą Pivoriūnaitę (Vilniaus „Saulės ženklas“), o 3-ąją vietą pasidalino Rima Lisinskaitė („Okinava“) ir Sandra Kringelytė (Jurbako „Kumite“).

Tarp vyrų G. Gervelis pranoko Paulių Sasnauską („Okinava“) ir Kristijoną Valančiūną (Anykščių „Takas“).

Geriausiai varžybose pasirodę sportininkai balandžio 8-9 d. dalyvaus Europos kiokušin karatė čempionate Kopenhagoje (Danija).

Jaunių amžiaus grupėje čempionais tapo Goda Klapatauskaitė („Saulės ženklas“) ir Edvinas Kolmogorovas („Okinava“).

Merginų varžybose antra liko Ainė Juknevičiūtė („Takas“), o ant trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio kopė Ieva Budrytė (Klaipėdos „Shodan“). Tarp vaikinų visas prizines vietas, išskyrus pirmąją, taip pat užėmė „Shodan“ auklėtiniai - antroji vieta atiteko Matui Jonauskui, o trečioji - Sergejui Zemlianskiui.

Katos čempionate taip pat vyko 15-16, 14, 13, 12, 11 ir 10 metų sportininkų varžybos, o savo sugebėjimus demonstravo iš viso 166 dalyviai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)