Svečių iš sostinės gretose šįkart išsiskyrė skandinavai: du įvarčius pelnė švedas Marcusas Johanssonas (28-ą ir 42-ą min.), vieną – kitas švedas Nicklas Backstromas (58-ą), o sykį varžovų vartus tiksliai atakavo Brettas Connolly (37-ą). Minėtas rusas J. Kuznecovas atliko du rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Brady Skjei (6-ą min.).

Rytų konferencijoje ir absoliučioje lygos įskaitoje pirmaujanti „Capitals“ komanda po 62 rungtynių turi 91 tašką. „Rangers“ ekipa su 82 taškais po 63 mačų Rytų konferencijoje žengia ketvirta.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bafflo „Sabres“ – Nešvilio „Predators“ – 4:5 (2:1, 1:1, 1:2; 0:1), – po pratęsimo;

Filadelfijos „Flyers“ – Kolorado „Avalanche“ – 4:0 (3:0, 1:0, 0:0);

Bostono „Bruins“ – Arizonos „Coyotes“ – 4:1 (1:0, 3:1, 0:0);

„Coyotes“ žaidėjas rusas Aleksandras Burmistrovas po varžovo jėgos veiksmo atsidūrė net ligoninėje, bet rimtesnių sužeidimų išvengė.

Floridos „Panthers“ – Karolinos „Hurricanes“ – 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0), – po baudinių;

Monrealio „Canadiens“ – Kolambuso „Blue Jackets“ 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0), – po baudinių;

St. Louiso „Blues“ – Edmontono „Oilers“ – 1:2 (1:1, 0:1, 0:0);

Vinipego „Jets“ – Minesotos „Wild“ – 5:6 (1:3, 2:2, 2:1);

Dalaso „Stars“ – Pitsburgo „Penguins“ – 3:2 (0:1, 0:1, 3:0);

Kalgario „Flames“ – Los Andželo „Kings“ – 2:1 (0:1, 1:0, 0:0; 1:0) – po pratęsimo;

Vankuverio „Canucks“ – Detroito „Red Wings“ – 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1), – po pratęsimo;

San Chosė „Sharks“ – Toronto „Maple Leafs“ – 3:1 (0:0, 1:1, 2:0).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.