Paskutinį etapą (antrą iš eilės) laimėjo argentinietis Arielis Richeze („Quick-Step Floors“). Jis 111,3 km, kepinant apie 45 laipsnių karščiui, nuvažiavo per 2 val. 16 min. 48 sek. (vid. greitis – 48,816 km/val.). 33-ejų metų Argentinos dviratininkas spurtavo iki finišo likus apie 2 km. Pagrindinė grupė jo nepavijo. 2-91 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir R. Navardauskas, nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek.

Beje, Lietuvos dviratininkas laimėjo pirmą tarpinį finišą (42,8 km).

Lenktynių nugalėtoju tapo ir 125 pasaulio reitingo taškus pelnė olandas Baukė Mollema („Trek-Segafredo“). Jis sekmadienį finišavo 26-as. Antrą vietą užėmė ispanas Oscaras Sevilla („Medellin-Inder“, +14 sek.), o trečią – kolumbietis Rodolfo Torresas („Androni Giocattoli-Sidermec“, +16 sek.).

Buvęs lyderis R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 49 sek. Lietuvio komandos draugas italas Vincenzo Nibalis (+1,15), kuris didžiąją paskutinio etapo dalį buvo tarp trijų bėglių, užėmė aštuntą poziciją.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuoti 123.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Bahrain Merida“.

R. Navardauskas pirmame etape dėl įvykusio nesusipratimo liko toli nuo lyderių, antrame etape finišavo šeštas, o po pergalės trečiame etape tapo varžybų lyderiu. R. Navardauskas ketvirtame etape užėmė dešimtą vietą ir dar vienai dienai išsaugojo mėlynus lyderio marškinėlius. Lietuvos dviratininkas penktame etape finišavo 12-as, o šeštame – aštuntas.

R. Navardauskas šiose lenktynėse iš viso pelnė 55 pasaulio reitingo taškus.