Penktą etapą laimėjo 2013 metų pasaulio čempionas portugalas Rui Costa („UAE Abu Dhabi“). Jis 162,4 km kalnuota trasa nuvažiavo per 4 val. 15 min. 4 sek. (vid. greitis – 38,202 km/val.). R. Navardauskas nuo jo atsiliko 1 min. 7 sek. Lietuvio komandos draugas italas Vincenzo Nibalis finišavo dešimtas (+57 sek.).

Lenktynių lyderiu tapo olandas Baukė Mollema („Trek-Segafredo“). Jis penktadienį finišavo penktas (+12 sek.). R. Navardauskas nuo jo atsilieka 52 sek. V. Nibalis (+1,17) užima aštuntą poziciją.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuotas 141.

Komandų įskaitos lydere tapo „Bahrain Merida“.

R. Navardauskas antrame etape finišavo šeštas, o po pergalės trečiame etape tapo varžybų lyderiu. Ramūnas ketvirtame etape užėmė dešimtą vietą ir dar vienai dienai išsaugojo mėlynus lyderio marškinėlius.

Septynių etapų varžybos baigsis sekmadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)