Iš pradžių rungtynių eiga žadėjo intrigą. Pirmajame kėlinyje abi komandos pakaitomis pelnė įvarčius, tad jas skyrė daugiausia vienas įvartis. Tačiau įpusėjus kėliniui šiauliečiai ėmė tolti – 11:7, 15:8, 18:10, o kėlinys baigėsi 6 įvarčių skirtumu „Dubysos-Gubernijos“ naudai – 18:12.

Antroje rungtynių pusėje uteniškiai bandė vytis varžovus, sumažino atsilikimą (23:19). Tačiau tuomet šiauliečiai, regis, įgavo antrą kvėpavimą ir, sužaidę atkarpą 9:0, jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 32:19. Trylikos įvarčių atotrūkį „Dubysos-Gubernijos“ rankininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 37:24 (18:12).

Utenos komandoje lyderiavo Matas Mecelica, įmetęs 10 įvarčių (3 iš 7 m), po 4 įmetė Giedrius Kvyklys ir Marius Deveikis.

Šiauliečių gretose rezultatyvumu pasižymėjo taip pat 10 įvarčių įmetęs Tautvydas Damašauskas, 8 (2 iš 7 m) pridėjo Aivaras Budrys, 7 – Arūnas Tribė.

Andrius Katinas („Utena“): „Varžybos buvo sunkios, pralošėme dideliu skirtumu. Turėjome trumpą suolelį, neapsigynėme nuo Šiaulių greitų atakų, prisidėjo ir žaidėjų patirtos traumos. Manau, tai ir nulėmė rezultatą.“

Aivaras Budrys („Dubysa-Gubernija): „Atvažiavome rimtai nusiteikę, nors mūsų buvo ir nedidelės gretos. Stengėmės, kovojome ir pasiekėme rezultatą.“

Netikėtumas moterų čempionate

Lietuvos moterų rankinio čempionate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Kauno „Acme-Žalgirio“ komanda savo aikštėje netikėtai 29:33 (15:17) pralaimėjo Vilniaus „LEU-Šviesos-Eglės“ klubui.

12-ąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo lyderės Kauno rajono „Garliavos SM-Cascada“ rankininkės. Jos namuose 37:22 (20:11) sutriuškino Vilniaus „Alandeko-Vichy“ komandą.

Kitame susitikime uostamiestyje Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ sužaidė lygiosiomis 24:24 (14:15) su „Šiaulių sporto gimnazija-SM Dubysa“.

Čempionate pirmauja „Garliavos-SM-Cascada“ komanda su 24 taškais. Antrąją ir trečiąją vietas dalinasi „Acme-Žalgiris“ ir „LEU-Šviesa-Eglė“ (po 20 tšk.).

Sekmadienį tryliktojo turo rungtynės vyks Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ir Garliavoje.