Skirtingai nuo ankstesnių startų, šiemet bėgimo trasa iš Vilainių gyvenvietės persikėlė į Kėdainių miesto pagrindines gatves.

Vidurdienį startavę bėgikai varžėsi 5-ių ir 10-ies kilometrų distancijose.

10 km trasoje nugalėtojo titulą apgynė kėdainietis Tadas Pavolis. Lengvaatletis nuotolį įveikė per 36:18 min. Antras finišo liniją kirto Vytautas Gražys iš Paberžės (klubas RCN, 36:38 min.), trečią vietą užėmė panevėžietis Dainius Gorskis (37:16 min.).

Moterų įskaitoje pergalę iškovojo praėjusių metų Lietuvos bėgimo taurės nugalėtoja, vilnietė Nadežda Roždestvenskaja („F.O.C.U.S. Running“), kuri distanciją įveikė per 43:37 min. Antrąją vietą užėmė perspektyvi triatlonininkė panevėžietė Evelina Tomkevičiūtė (Panevėžio triatlono klubas, 43:39 min.). Trečia finišo liniją kirto kaunietė Gitana Akmanavičiūtė („Bėgimo klubas“, 45:11 min.).

5 km trasą pirmas įveikė Dovydas Būdvytis iš Švėkšnos (ASU) – 17:47 min. Antrąją vietą užėmė Egidijus Juzonis iš Žeimių („Na, pagauk“ klubas, 18:32 min.), trečias – Gžegošas Semaško (Paberžė, 19:01 min.).

Moterų įskaitoje pirmoji 5 km įveikė kaunietė Eglė Sakalaitė („I RUN“, 22:05 min.), antrąją vietą užėmė pakruojietė Ramunė Pociuvienė (BMK „Vėjas“, 22:34 min.), trečią vietą iškovojo kaunietė Gintarė Eimantaitė („Bėgimo klubas“, 22:57 min.).

Šiemet Lietuvos bėgimo taurės nugalėtojų titulus gina panevėžietis D. Gorskis bei vilnietė N. Roždestvenskaja („F.O.C.U.S. Running).

Šių metų Lietuvos bėgimo taurės sezoną sudaro 13 etapų, artimiausias vyks kovo 11-ąją, Jonavoje: tradicinis XXVII bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava”.

2016-aisiais bėgimo taurės etapuose dalyvavo ne vienas žinomas šalies stajeris: olimpinėse žaidynėse debiutavę Remigijus Kančys, Valdas Dopolskas, Vaida Žūsinaitė, pasaulio čempionato normatyvus įvykdę Ignas Brasevičius ir Milda Vilčinskaitė, 2016-ųjų Vilniaus maratone trečią vietą užėmęs Vilius Aleliūnas, Justinas Beržanskis, Darius Sadeckas.

Lietuvos bėgimo taurė – masiškiausia mėgėjams skirta bėgimo renginių serija, skirtinguose etapuose savo jėgas išbando beveik du tūkstančiai įvairaus amžiaus ir pajėgumo bėgikų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)