„Blue Jackets“ pergalių serija yra trečia pagal ilgumą per visą NHL istoriją (tiek pat yra iškovojusios Vašingtono „Capitals“ ir Bostono „Bruins“ komandos). Rekordas priklauso Pitsburgo „Penguins“ ekipai, kuri 1992-1993 metų sezone laimėjo 17 mačų iš eilės.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alexanderis Wennbergas (29 ir 41 min.), po vieną – Brandonas Saadas (8), Nickas Foligno (17) ir Lukašas Sedlakas (55).

Pralaimėjusių gretose įvarčiais pasižymėjo Shawnas Matthiasas (3), Bryanas Little'as (47) ir Mathieu Perreault (59).

„Blue Jackets“ komanda po 34 rungtynių turi 54 taškus. „Jets“ ekipa, per 38 mačus surinkusi 37 taškus, Vakarų konferencijoje užima dešimtą vietą.

Minesotos „Wild“ klubas namuose 6:4 (1:1, 3:1, 2:2) įveikė Niujorko „Islanders“ ledo ritulininkus ir iškovojo 12-ą pergalę iš eilės.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bafalo „Sabres“ – Bostono „Bruins“ 2:4 (2:0, 0:2, 0:2);

Vašingtono „Capitals“ – Naujojo Džersio „Devils“ 1:2 (0:0, 0:1, 1:0; 0:0; 0:1), – po baudinių;

Floridos „Panthers“ – Monrealio „Canadiens“ 2:3 (1:0, 1:1, 0:1; 0:1), – po pratęsimo;

Tampos „Lightning“ – Toronto „Maple Leafs“ 2:3 (0:1, 2:1, 0:0; 0:1), – po pratęsimo;

Nešvilio „Predators“ – Čikagos „Blackhawks“ 2:3 (1:1, 0:0, 1:2);

Otavos „Senators“ – Detroito „Red Wings“ 2:3 (1:1, 1:1, 0:0; 0:1), – po pratęsimo;

Dalaso „Stars“ – Kolorado „Avalanche“ 4:2 (2:1, 1:0, 1:1);

Arizonos „Coyotes“ – Niujorko „Rangers“ 3:6 (1:2, 1:1, 1:3);

Kalgario „Flames“ – Anaheimo „Ducks“ 1:3 (1:0, 0:1, 0:2);

Edmontono „Oilers“ – Los Andželo „Kings“ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.