Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainsilas ir Violetta Posmetnaja (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) laimėjo aukso medalius.

Vicečempionais tapo latviai Edgaras Linis ir Eliza Ancane, o trečią vietą užėmė taip pat Latvijos atstovai Vadimas Kuznecovas ir Santa Sauere taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso medalius, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) užėmė ketvirtą, o Romanas Dobrecovas ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas“) šeštą vietą.

Antra vieta atiteko Ilja Rotarui ir Silviai Susannei Barjabin iš Estijos, o trečią vietą užėmė Latvijos atstovai Vladislavas Pecenis ir Aleksandra Bahuševič. Grupėje varžėsi 27 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys“-Klaipėdos „Žuvėdra“) tapo nugalėtojais, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto“-VSC) užėmė penktą, o Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas“) šeštą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Leonardas Petkevicas ir Polina Cepilova iš Latvijos, o trečią vietą užėmė danai Eugenas Miu ir Sandra Overballe Pedersen. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) laimėjo auksą, Dmytro Taranovas ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“-VSC) iškovojo sidabro medalius, o Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa“) užėmė ketvirtą vietą.

Trečią vieta grupėje užėmė Nikita Tomas ir Laura Sturaine iš Latvijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė tapo nugalėtojais, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) laimėjo penktą, o Pijus Fedčas ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba“) šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Harijis Viksna ir Laura Mezsarga, o bronzos medalius laimėjo Robertas Andersonas ir Jekaterina Rasimjonoka, taip pat iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 22 poros.

Senjorų standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė pirmą, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas“) penktą, o Nikolajus Urbanovičius ir Natalija Tuchto (Vilniaus „Šokio harmonija“) septintą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Joergas Gutmannas ir Isabel Matthes iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė latviai Uldis Simenas ir Una Klapkalne. Grupėje varžėsi 7 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) tapo vicečempionais.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos, o trečią vietą užėmė Vokietijos atstovai Maksimas Stepanovas ir Ksenijaa Rybina. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada“) laimėjo sidabro medalius, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“) užėmė ketvirtą, o Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“) penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Janis Kemeris ir Luize Viskinte, o trečią vietą užėmė Ronas Dobrianskis–Piirsalu ir Sofia Čižova iš Estijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“) užėmė ketvirtą, o J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele, o bronzos medalius laimėjo R. Dobrianski–Piirsalu ir S. Čižova. Grupėje varžėsi 24 poros.

Senjorų Lotynų Amerikos šokių grupėje Darius Matusevičius ir Henrika Matusevičienė (Vilniaus „Dileksa“) laimėjo bronzos medalius, o N. Urbanovičius ir N. Tuchto užėmė penktą vietą.

Grupės čempionais tapo latviai Viktoras Kisilas ir Svetlana Kisile, o antrą vietą užėmė Sergejus Latnikovas ir Kristine Latnikova, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

Susumavus visų grupių rezultatus, Lietuvos komanda tapo čempionato nugalėtoja, latviai užėmė antrą vietą, o trečioje pozicijoje atsidūrė Estijos komanda. Čempionate varžėsi šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Lenkijos ir Vokietijos.

Lietuvos šokėjų rezultatai „Lithuanian Open 2016“ varžybose

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje triumfavo Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaja (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Sidabro medalius laimėjo Aleksandras Samosiukas ir Jana Tudvaseva iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Kirillas Medianovas ir Jelisaveta Semoonova. Grupėje varžėsi 30 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėtojais tapo pasaulio ir Europos čempionai Gabriele Goffredo ir Anna Matus ir Moldovos, sidabro medalius laimėjo danai Umberto Gaudino ir Louise Heise, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova. Varžybose dalyvavo 56 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“), o Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas“-„Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Ricardas Steinfeldas ir Atilė Žukaitė, o bronzos medalius laimėjo Ilja Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin iš Estijos. Grupėje varžėsi 37 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Kostinas ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto“-VSC) užėmė penktą, o K. M. Tomeckis ir D. Šemeškevičiūtė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusiai Ilja Judovinas ir Darija Marinesku, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Leonardas Petkevicas ir Polina Cepilova, o bronzos medalius laimėjo Eugenas Miu ir Sandra Overballe Pedersen iš Danijos. Grupėje varžėsi 48 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) laimėjo aukso, o Dmytro Taranovas ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“- VSC) sidabro medalius.

Trečią vietą užėmė Arsenijus Šastakovas ir Marija Sabanskaja iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo dar vieną porą aukso medalių, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) užėmė ketvirtą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Harijis Viksna ir Laura Mezsarga, o trečia vieta atiteko Leho Holmui ir Marleenai Lutter iš Estijos. Grupėje varžėsi 32 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“), o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“) užėmė penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo rusai Jaroslavas Borykinas ir Polina Andrienko, o trečią vietą užėmė Ron Dobrianskis–Piirsalu ir Sofija Čižova iš Estijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Sabaliauskas ir M. Butenytė užėmė ketvirtą, o Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto“-VSC) šeštą vietą.

Nugalėtojais tapo Robertas Veide ir Amanda Reeca Padar iš Estijos, antrą vietą užėmė latviai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele, o bronzos medalius laimėjo Rusijos atstovai Ilia Gončaras ir Aleksandra Gračiova. Grupėje varžėsi 38 poros.