HL planuoja kitų metų vasario kovo mėnesiais surengti trumpą peržiūrą jaunesniems į rinktinę pretenduojantiems ledo ritulininkams.

Prie rinktinės vairo antrus metus stovės JAV ir Airijos pilietybes turintis buvęs Prancūzijos olimpinės rinktinės strategas Jamesas Tibbettsas, jam padės JAV universitetų komandų patirties turintis Damianas di Giulianas ir Vilniaus „Geležinio vilko“ mokyklos treneris Tomas Lauksėdis.

U-18 rinktinė kitų metų balandžio 2-8 dienomis Gangneunge (Korėja) varžysis su Didžiosios Britanijos, Estijos, Kroatijos, Rumunijos ir Pietų Korėjos komandomis.

Kandidatų sąrašas:

1. Marševskis Danielis („Gota-Traneberg“, Švedija);
2. Krukovskis Tomas („Esmark Stars“, JAV);
3. Gusevas Kostas („Rauman Lukko“, Suomija)
4. Motiejūnas Dominykas („SaiPa“, Suomija);
5. Arbačiauskas Rokas („Viking“, Estija);
6. Domeika Arvydas (Gardinas, Baltarusija);
7. Rumševičius Paulius (Dariaus Kasparaičio SM);
8. Macijauskas Paulius („Rice Prep Hockey“, JAV);
9. Stankius Mantas (Elektrėnų „Energija“);
10. Fedorovičius Justas (Vilniaus „Geležinis vilkas“);
11. Šumskas Karolis (D. Kasparaičio SM);
12. Jokubynas Vėjas Vytautas („Okanagan“, AT);
13. Milašius Titas (D. Kasparaičio SM);
14. Marcinkevičius Herkus („Chiasso“, Šveicarija);
15. Kudrevičius Laisvydas („Energija“);
16. Bučys Vilius („Rauman Lukko“, Suomija);
17. Gruzdys Kasparas („Geležinis vilkas“);
18. Stepanavičius Mantas („Energija“);
19. Misiukas Patrikas („Team Illinois“, JAV);
20. Ragas Ignotas („Richmond Generals“, JAV);
21. Ribaitis Kipras („Stjernen“, Norvegija);
22. Binkulis Egidijus („Viking“, Estija);
23. Silinas Tomašas („Geležinis vilkas“);
24. Mukovozas Dino („Belyje medvedi“, Rusija);
25. Gudonis Evaldas („Viking“, Estija);
26. Numavičius Nikodemas („Geležinis vilkas“);
27. Jankauskas Vainius („Energija“);
28. Steponavičius Eimantas (D. Kasparaičio SM);
29. Krasilnikovas Karolis („Viking“, Estija);
30. Misiukas Arnas („Geležinis vilkas“);
31. Silinas Avgustinas („Geležinis vilkas“);
32. Miliūnas Martynas (D. Kasparaičio SM);
33. Mažulis Timonas („Geležinis vilkas“);
34. Washco Lukas („Okanagan“);
35. Grinius Martynas („Kiekko-Vantaa“, Suomija);
36. Tuchto Martinas („Geležinis vilkas“);
37. Karla Elvinas („Energija“);
38. Uscila Aurimas („Energija“);
39. Lubys Laurynas („SaiPa“, Suomija);
40. Petiulis Martinas („Geležinis vilkas“);
41. Nausėda Faustas („Kiekko-Vantaa“, Suomija);
42. Ramanauskas Tadas („Geležinis vilkas“).

Oficialūs asmenys:

1 Tibbetsas Jamesas – treneris;
2 Digiulianas Damianas – trenerio asistentas;
3 Lauksėdis Tomas – trenerio asistentas;
4 Rancevas Jevgenijus – techninis darbuotojas;
5 Dubrovskis Piotras – medicina;
6 Budrauskas Vaidas – vadovas;
7. Gedvilas Vaclovas – žiniasklaida;
8. Haake Berndas – specialistas;
9. Mitkus Laimis – techninis darbuotojas.