„26-osios Lietuvos taurės“ prizininkai atskirose kategorijose tapo:



Moterų bikini fitnesas:

1. Sandra Kazlauskienė („Fit house“)

2. Asta Kočenaitė („Fit house“)

3. Jekaterina Poplavska („Tauras“)

Moterų kūno fitnesas:

1. Renata Marcinkutė („Power team“)

2. Viktorija Petraitytė (Šiaulių „Gylys“)

3. Marta Alešiūnaitė („Power team“)

Vyrų figūra:

1. Renatas Suleimanovas („Tauras“)

2. Justinas Barkus („Dubinas Team“)

3. Edvinas Malyševas (Vilniaus „Ultimate gym“)

Vyrų klasikinis kultūrizmas:

1. Vilius Sosnovskis („Dubinas Team“)

2. Marius Arlauskas („Tauras“)

3. Marius Kasparavičius (Kauno „Sporto namai“)

Vyrų kultūrizmas:

1. Tomas Bendoraitis („Tauras“)

2. Arūnas Vandys (Šiaulių „Fortūna“)

3. Deividas Dubinas („Dubinas Team“)

Merginų iki 16 m. kūno fitnesas:

Justė Tamašauskaitė (Naujosios Akmenės „Jėga“)

Karina Kakštytė („Tauras“)

Vaikinų iki 16 m. kultūrizmas:

Deividas Bosas („Tauras“)

Nerijus Beresna (Klaipėdos „Šansas“)

Andrius Burneika (Raudondvario „Donny gym“)

Merginų iki 18 m. kūno fitnesas:

1. Kristina Chilčinskaitė („Tauras“)

2. Greta Kizelytė (Klaipėdos „Jėga ir grožis“)

3. Gabrielė Raškevičiūtė (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)

Vaikinų iki 18 m. kultūrizmas:

1. Matas Balnaitis (Kauno „Pegasas“)

2. Edvinas Pupkis („Tauras“)

3. Haroldas Buckūnas („Tauras“)

Merginų iki 23 m. kūno fitnesas:

1. Greta Jakaitytė („Progresas“)

2. Henreta Mikalajūnaitė („Fit house“)

3. Daina Bradauskaitė („Progresas“)

Merginų iki 23 m. bikini fitnesas:

1. Viktorija Sadovskaja (Vilniaus „Star gym“)

2. Orinta Stanislovaitytė („Power team“)

3. Inga Žuolytė (Vilniaus KFKS)

Vaikinų iki 23 m. figūra:

1. Edvinas Malyševas („Ultimate gym“)

2. Justas Pranskaitis („Tauras“)

3. Linas Petraitis („Tauras“)

Vaikinų iki 23 m. klasikinis kultūrizmas:

1. Povilas Čeberka („Progresas“)

2. Donatas Kušleika („Gylys“)

3. Radoslav Kunski (VKFKS)

Vaikinų iki 23 m. kultūrizmas:

1. Vilius Sosnovskis („Dubinas Team“)

2. Vinayak Kumar (Kauno „Minotauras“)

3. Aurimas Kriginas („Jėga ir grožis“)

Moterų veteranių kūno fitnesas:

1. Marta Alešiūnaitė („Power team“)

2. Sonata Ilijonskienė („Power team“)

3. Daiva Varnelienė („Tauras“)

Vyrų veteranų kultūrizmas:

Arūnas Vandys („Fortūna“)

Mindaugas Giedris („Tauras“)

Aleksejus Riazancevas („Tauras“)

Moterų naujokių kūno fitnesas:

1. Evelina Žiogienė („Tauras“)

2. Svetlana Čiapkauskienė („Star gym“)

3. Elina Čuvahova (VKFKS)

Vyrų naujokų kultūrizmas:

1. Žygimantas Griškonis (Alytaus „Margiris“)

2. Andrius Talačka („Tauras“)

3. Vidas Grankinas („Minotauras“)

Moterų „Fit model“:

Asta Kaukaitė (Vilniaus „Fitness LT“)

Lina Jurgickaitė (Vilniaus „Fitness LT“)

Jolanta Leonavičiūtė (Vilniaus „Fitness LT“)

Vyrų „Fit model“:

Artūras Zikis („Progresas“)

Giedrius Jaugelavičius („Progresas“)

Klubų įskaitoje pirmoji vieta iškeliavo Marijampolės „Taurui“, antroji – Vilniaus „Dubinas Team“, trečioji – Kauno „Power team“.

Trenerių įskaitoje nugalėjo Rinaldas Česnaitis, antras buvo Deividas Dubinas, trečias – Pepas Merino.