„Energija“ svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) įveikė vienus iš lygos lyderių Baltarusijos aštuoniolikmečių rinktinę bei iškovojo trečią pergalę šiame sezone.

Pirmose šių komandų tarpusavio rungtynėse šeštadienį pergalę rezultatu 6:4 iškovojo Baltarusijos ekipa.

„Energija“ rungtynes pradėjo itin drausmingai ir pirmame kėlinyje visiškai išvengė baudos minučių. Deja, tai nepadėjo išvengti įvarčio - Aleksandras Kulikovskis (7:45) aštuntą kėlinio minutę išvedė šeimininkus į priekį - 1:0.

„Energija“ dar pirmame kėlinyje suspėjo išlyginti rezultatą - Aimas Fiščevas (15:48, rez. perd. Edvinas Boroška) tiksliu smūgiu nuginklavo varžovo vartininką ir rezultatas prieš antrą kėlinį tapo lygus - 1:1.

Nors antrame kėlinyje „Energijos“ ledo ritulininkai tris kartus sėdėjo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau elektrėniškiai pademonstravo puikią gynybą mažumoje, o kuomet įgijo kiekybinę persvarą - Povilas Verenis (26:03, rez. perd. Aivaras Bendžius ir Vytautas Jagelavičius) įmušė įvartį ir pirmą kartą „Energiją“ išvedė į priekį - 2:1.

Trečiame kėlinyje įtampa didėjo ir komandos nuolat rinko baudos minutes. Kėlinio pradžioje P.Verenis (42:11, rez. perd. A.Fiščevas ir Ilja Četvertakas) pratęsė sėkmingą žaidimą ir įmušęs antrą įvartį padidino atotrūkį iki dviejų - 3:1.

Kėlinio viduryje Dimitrijus Kotas (51:22) tiksliu smūgiu nuginklavo „Energijos“ vartininką Elviną Karlą, o dar po dviejų minučių Glebas Firsovas (53:11) išlygino rezultatą - 3:3.

Pratęsimo metu suspindėjo „Energijos“ naujokas E. Protčenko. Gynėjas, praėjus vos 23 sekundėms nuo pratęsimo pradžios, tiksliu smūgiu išplėšė „Energija“ fantastišką pergalę.

Po šios pergalės „Energija“ tarp dvylikos komandų su 7 taškais pakilo į aštuntąją vietą, tuo tarpu Baltarusijos aštuoniolikmečių rinktinė per aštuonias rungtynes iškovojo 16 taškų ir žengia antroje pozicijoje.

Po šešių sužaistų rungtynių neabejotinas „Energijos“ lyderis yra P.Verenis, kuris įmušė 11 įvarčių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkina 2 įvarčius ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Ilja Četvertakas bei 4 įvarčius įmušęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs komandos kapitonas Aivaras Bendžius.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Lietuvos čempionate, kuriame antradienį 19:30 val. susikaus su Juodupės „Juodupe“ ledo ritulininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)