G. Bagdonas pernai šių lenktynių paskutiniame etape buvo taip pat 16-as.

Pergalę iškovojo danas Magnusas Nielsenas („Orica-BikeExchange“). Jis 104,8 km nuvažiavo per 2 val. 48 min. 52 sek.

Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-72 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lenktynių nugalėtoju tapo 26-erių metų kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“, 83 val. 31 min. 28 sek.). Antroje vietoje likusį triskart „Tour de France“ čempioną britą Christopherį Froome'ą („Sky“) jis aplenkė 1 min. 23 sek. Trečioje vietoje nugalėtojo tėvynainis Johanas Estebanas Chavesas („Orica-BikeExchange“, +4,08 sek.). Triskart šių lenktynių nugalėtojas ispanas Alberto Contadoras („Tinkoff“, +4,21 sek.) užėmė ketvirtą vietą, o penktas klasifikuotas Ramūno Navardausko komandos draugas amerikietis Andrew Talansky („Cannondale-Drapac“, +7,43 sek.).

Aukščiausią vietą iš „Ag2r La Mondiale“ komandos dviratininkų užėmė Jean-Christophe'as Peraud (+18.22). 39-erių metų sportininkas klasifikuotas 13-as.

Dėl aukštos vietos bendroje įskaitoje nekovojęs G. Bagdonas (+4:19.29) užėmė 134-ą vietą.

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuoti 159.

G. Bagdonas šių metų „Vuelta a Espana“ lenktynėse į TOP-20 pateko penkis kartus. Lietuvis penktame etape buvo 11-as, septintame – šeštas, 16-ame – 16-as, 18-ame – 14-as, o 21-ame – vėl 16-as.

Pernai G. Bagdonas šiose varžybose tarp 158 klasifikuotų dviratininkų buvo 154-as.