Bankoke (Tailandas) vykusiose „World Open“ kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Nikolajus Darinas ir Natalija Seredina iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 60 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Timuras Imametdinovas ir Nina Bezzubova iš Vokietijos, antrą vietą užėmė Edgaras Marcos Borjas ir Alina Novak, atstovaujantys Ispanijai, o bronzos medalius laimėjo Maksimas Stepanovas ir Ksenija Rybina, taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 75 poros.

Kitos WDSF reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai, vyko Čekijos sostinėje Prahoje.

„Rising Stars“ Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra“ – Tauragės „Spindulys“) laimėjo sidabro medalius. Nugalėtojais šioje grupėje tapo Tomas Uvacekas ir Martina Reiterova iš Slovakijos, o trečią vietą užėmė slovėnai Miha Zerjavas ir Valerija Musina. Grupėje varžėsi 46 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) tapo vicečempionais.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo rusai Artiomas Nasretdinovas ir Jelizaveta Semaško, o trečia vieta atiteko Nikitai Miakšinui ir Luizei Kascajevai iš Latvijos. Grupėje varžėsi 39 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Zicoane Heleris Sebastianas Alinas ir Copos Anca iš Rumunijos, o antrą vietą užėmė A. Nasretdinovas ir E. Semaško. Varžybose dalyvavo 31 pora.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė– Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė penktą vietą.

Grupės čempionais tapo Michalas Mladekas ir Sarka Hesova iš Čekijos, sidabro medalius laimėjo austrai Ronaldas Puxas ir Sabine Pux, o trečią vietą užėmė Vokietijos atstovai Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn. Grupėje varžėsi 22 poros.