Nugalėjo Liuksemburgo dviratininkas Jeanas-Pierre'as Druckeris (BMC). Jis 156,4 km nuvažiavo per 3 val. 21 min. 18 sek. (vid. greitis – 46,617 km/val.). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-11 vietas užėmusiems dviratininkams. 12-50 vietose likę lenktynių dalyviai nuo nugalėtojo atsiliko 2 sek.

Iškart po G. Bagdono finišavo lenktynių lyderiai. 17-ą vietą užėmė triskart „Tour de France“ čempionas britas Christopheris Froome'as („Sky“), o 19-ą kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“).

Pirmą vietą bendrojoje įskaitoje užima N. Quintana. Antroje vietoje esantį Ch. Froome'ą jis lenkia 3 min. 37 sek. Trečioje vietoje lyderio tėvynainis Johanas Estebanas Chavesas („Orica-BikeExcange“, +3,57 sek.). Triskart šių lenktynių nugalėtojas ispanas Alberto Contadoras („Tinkoff“) yra ketvirtas (+4,02 sek.).

Dėl aukštos vietos bendroje įskaitoje nekovojantis G. Bagdonas užima 138-ą vietą.

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuoti 164.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis sekmadienį.

G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ lenktynėse dalyvauja antrus metus iš eilės. 30-metis lietuvis penktame etape buvo 11-as, o septintame – šeštas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)