Klastingą didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje trasą Šiauliuose pagrindinėje 102 km distancijoje greičiausiai įveikė praėjusių metų taurės nugalėtojas ir šių metų lyderis Eimantas Gudiškis iš „Lola“ komandos. Keturiolika ratų jis įveikė per 2 val., 27 min ir kiek daugiau nei 44 sekundes, išsaugodamas pirmą vietą bendroje varžybų įskaitoje.

Pagrindinis E. Gudiškio konkurentas komandos „Staki-Baltik vairas“ atstovas Darijus Džervus nuo lyderio atsiliko mažiau nei sekunde ir Šiauliuose liko antras. Trečią vietą pagrindinėje varžybų distancijoje užėmė 56-erių metų amžiaus veteranas Saulius Janeliūnas iš „SP Umarai“ komandos. 102 km jis įveikė per 2 val. 27 min ir kiek daugiau nei 56 sekundes.

Varžybų B grupėje po padarytos pertraukos trečiame etape Klaipėdoje ir vėl dominavo puikius rezultatus demonstruojantis mėgėjas Tautvydas Graužinis. Šiauliuose 52 km trasą jis įveikė per 1 val. 16 min ir šiek tiek daugiau nei 22 sekundes. Artimiausi jo varžovai beveik tuo pat metu finišavę Rokas Kmieliauskas iš „MyBike-Staki-SM Gaja“ komandos ir Lukas Krivickas, atstovaujantis „Antaris Team“ komandai, distanciją įveikė nuo lyderio atsilikdami mažiau nei 1 sekunde.

Kaip ir prognozuota, iš viso lenktynėse Šiauliuose varžėsi apie pusė tūkstančio dviratininkų. Nemažo susidomėjimo sulaukė ir specialus vieno rato „Minkime kartu“ važiavimas, leidęs dviračių lenktynių skonį pajusti visiems norintiems.

Pasibaigus Lietuvos plento taurės 2016 varžybų etapui Šiauliuose, kitas etapas numatytas rugpjūčio 28 d. Vilniuje. Jis vyks „Baltic Chain Tour 2016“ – kasmetinių daugiadienių dviračių plento varžybų, skirtų Baltijos keliui atminti – metu.

Paskutinis plento taurės etapas, kuriame bus apdovanoti šio sezono geriausieji, vyks rugsėjo 18 d. Kačerginės Nemuno žiedo trasoje.

Varžybų nugalėtojui, stipriausiam pagrindinės distancijos dviratininkui, bus įteiktas pagrindinis prizas – Lietuvos plento taurė ir 1000 eurų piniginis prizas. Kiti geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti medaliais, piniginiai prizais, jiems bus įteiktos rėmėjų dovanos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)