Kiekvienoje ekipoje rungtyniavo trys žaidėjų vyrų poros ir du atsarginiai žaidėjai. Lietuvos rinktinės sudėtyje kovojo Giedrius Vėželis, Arūnas Rozga, Luigi Pakula, Algirdas Draugelis, Tadas Misevičius, Titas Michelevičius, Skirmantas Mačinskas ir Jurgis Rudgalvis.

Pirmą turnyro dieną dvi pergales iškovojo Jungtinės Karalystės komanda. Ji rezultatu 3:0 nugalėjo Olandijos rinktinę ir 3:0 – Suomijos komandą. Po vieną pergalę iškovojo Suomijos ir Olandijos rinktinės. Jos abi vienodu rezultatu 3:0 įveikė Lietuvos komandą.

Antrą turnyro dieną varžybos dėl lietaus persikėlė į Kauną, bet kovos padelio aikštelėse vyko ne mažiau karštai, nei pirmą dieną. Ypač atkaklios varžybos vyko tarp Olandijos ir Suomijos rinktinių, nes komanda, Lietuvos grupėje užėmusi antrą vietą, dar turės galimybę kovoti dėl patekimo į pasaulio čempionatą su antra ekipa Šveicarijos grupėje, kur po savaitės Bazelyje tokiame pačiame kvalifikaciniame turnyre rungtyniaus Prancūzija, Austrija, Šveicarija ir Monakas.

Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 laimėjo Olandija, o pirmą vietą Lietuvos grupėje iškovojo jauna Jungtinės Karalystės komanda. Bet ir jai teko patirti vieną pralaimėjimą: Lietuvos rinktinės nariai kauniečiai T. Misevičius ir S. Mačinskas po labai atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 7:5, 3:6, 7:6 iškovojo pergalę!

Lietuvos rinktinės žaidėjai buvo patenkinti turnyru ir suteiktomis galimybėmis. Į klausimą, ko reiktų, kad Lietuvos rinktinė rungtyniautų geriau, jie vieningai atsakė: „daugiau dengtų aikštelių, gerų trenerių ir... jaunų žaidėjų, trokštančių ne tik žaisti padelį, bet ir rungtyniauti aukščiausiame lygyje.“

Tarptautinės padelio federacijos prezidentas, ne pirmą kartą besilankantis Lietuvoje, italas Danielis Patti pasidžiaugė sklandžiai vykusiu kvalifikaciniu turnyru ir taip pat labai gerai atsiliepė apie turnyro organizavimą ir sąlygas žaidėjams. Jis sakė, kad ir turnyro dalyviai buvo labai patenkinti turnyru Dubingiuose: sklandi varžybų eiga, geras maistas, maudynės ežere ir šilti pokalbiai paliko įvairių šalių žaidėjams malonų įspūdį, o kartu ir norą sugrįžti. D. Patti sakė manantis, kad ir žiūrovai, atvykę į Dubingius, nepasigailėjo, o pamatę, išties, aukšto lygio padelio žaidimą, dar labiau pamils šią puikią sporto šaką. Porą Lietuvos rinktinės jaunų žaidėjų jis pakvietė pasitobulinti į Italiją.