Greičiausi pusfinalyje buvo italas Luca Dotto (48,36 sek), prancūzas Clement'as Mignonas (48,59) ir serbas Velimiras Stjepanovičius (48,65), o paskutinis kelialapis į finalą atiteko rusui Andrejui Grečinui (48,87).

10. Simonas Bilis (Lietuva) – 48,89

Atrankoje S. Bilis nuotolį įveikė per 49,17 sekundės ir dešimtame plaukime buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą.

Greičiausiai kvalifikacijoje plaukė minėti prancūzas C. Mignonas (48,40 sek.) ir serbas V. Stjepanovičius (48,59 sek.) bei olandas Sebastiaanas Verschurenas (48,61 sek.).

Šioje rungtyje startavo dar trys Lietuvos plaukikai, kurie į pusfinalį nepateko: ketvirtą vietą septintame atrankos plaukime užėmęs Mindaugas Sadauskas (49,75 sek.) bendroje įskaitoje liko 28-as, o šeštas finišo liniją ketvirtame plaukime kirtęs Povilas Strazdas (50,66 sek.) bendroje įskaitoje buvo 59-as, o antras antrame kvalifikacijos plaukime finišavęs Tadas Duškinas (51,58 sek.) tenkinosi tik 77-a pozicija tarp 88-ių atletų.

Atrankos varžybose tik 33-ia moterų 200 metrų krūtine rungties atrankoje liko ir į pusfinalį nepateko Raminta Dvariškytė. Lietuvė ketvirtadienį nuotolį nuplaukė per 2 minutes 34,90 sekundės ir buvo penkta antrame plaukime, o galutinėje rikiuotėje aplenkė septynias varžoves.

Lietuvos delegacijos kraityje jau yra du medaliai. Rūta Meilutytė tapo 100 metrų plaukimo krūtine Europos čempione, o Giedrius Titenis šios pačios distancijos vyrų varžybose iškovojo bronzą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)