Pirmąjį susitikimą svečiuose „Sharks“ komanda pralaimėjo 1:2 (1:1, 0:1, 0:0).

Antrojoje dvikovoje lietuvis per 11 žaidimo minučių (11:11) taip pat dukart metė į varžovų vartus, blokavo šeimininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

Per penkis mačus atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido daugiau nei valandą (61:07), per kurią įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Antradienio rungtynėse po tikslaus lietuvio perdavimo pirmąjį susitikimo įvartį įmušė Tommy Wingelsas (2:07), o pats D. Zubrus pasižymėjo dvikovos pabaigoje (59:41), pasiuntęs ritulį į tuščius varžovų vartus iš aikštės vidurio. Beje, lietuvis smūgiavo nusisukęs nugara į varžovų vartus ir ritulį dar mušė nuo borto.

Lietuvio įvartis – vaizdo įraše nuo 11:40 min.:

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Brentas Burnsas (27:04, 51:58).

„Sharks“ klubo vartų sargas Martinas Jonesas atrėmė visus 26-is šeimininkų metimus ir antrą kartą šio sezono atkrintamosiose varžybose bei keturioliktą karjeroje nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus.

„Blues“ komandos vartininkas Brianas Elliotas atrėmė 20 varžovo smūgių iš 23.

Beje, tai buvo pirmosios Sent Luiso ledo ritulininkų rungtynės per pastaruosius 15 metų, kai jie Stenlio taurės varžybose namuose neįmušė nė vieno įvarčio. Paskutinį kartą tai įvyko 2001 metų balandžio 14 dieną, kai antrosiose konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse 0:1 nusileido tai pačiai San Chose „Sharks“ komandai.

Dabar serija keliasi į San Chosė, kur ketvirtadienį bei šeštadienį bus žaidžiamos trečiosios ir ketvirtosios finalo serijos rungtynės.