Pirmas Lietuvos dviratininkas antradienį 219 km finiše nuo pergalę iškovojusio italo Giulio Ciccone atsiliko 30 minučių ir 41 sekundę, o antras – 37 minutėmis ir 35 sekundėmis.

Italas nuotolį numynė per 5 valandas 44 minutes 32 sekundes ir 42 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį rusą Ivaną Rovną ir 1 minutes ir 20 sekundžių – trečioje pozicijoje likusį Darwiną Atapumą iš Kolumbijos.

Etapo rezultatai:

1. Giulio Ciccone (Italija) – 5 val. 44 min. 32 sek.
2. Ivan Rovnyj (Rusija) atsiliko – 42 sek.
183. Marc Sarreau (Prancūzija) – 37:35

Bendroje įskaitoje R. Navardauskas nukrito į 142-ą vietą, o I. Konovalovas – į 149-ą poziciją.

Pirmas lietuvis naujam lenktynių lyderiui Bobui Jungelsui iš Liuksemburgo pralaimi 1 valandą 19 minučių ir 13 sekundžių, o antras – 1 valandą 23 minutes ir 13 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Bob Jungels (Liuksemburgas) – 40:19:52
2. Andrey Amador (Kosta Rika) – atsilieka 26 sek.
183. Cheng Ji (Kinija) – 1:56:35

Moterų lenktynėse Italijoje D. Tušlaitė finišavo trečia, o R. Leleivytė – ketvirta

Italijoje vykusiose penktose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Fiera di Bolzano“ Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa–Bianchi–Giusfredi“) užėmė trečią, o Rasa Leleivytė („Aromitalia–Vaiano–Fondriest“) – ketvirtą vietas.

Nugalėjo Europos jaunių čempionė italė Nadia Quagliotto („Top Girls– Fassa Bartolo“). Ji 75 km nuvažiavo per 1 val. 57 min. 30 sek. (vid. greitis – 38,298 km/val.) ir finiše pranoko D. Tušlaitės komandos draugę savo tėvynainę Larą Vieceli.

Po 24 sek. finišavo 34 dviratininkių grupė. Po finišo sprinto pirma iš šios grupės buvo D. Tušlaitė, kuriai vasarį buvo lūžusi dešinė ranka, o antra – R. Leleivytė.