Po įvartį nugalėtojams pelnė Robby Fabbris (5:23), Paulas Stasny (18:22), Patrikas Berglundas (19:56), Davidas Backesas (23:50), Troy Brouweris (35:06) ir Vladimiras Tarasenka (55:20).

Beje, be pelnyto įvarčio 20-metis R. Fabbris atliko dar du rezultatyvius perdavimus ir tapo jauniausiu NHL istorijoje žaidėju, surinkusiu tris balus septintose atkrintamų varžybų rungtynėse.

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Patrickas Eavesas (45:15).

Ypač patikimai nugalėtojų vartus gynė Brianas Elliottas, atrėmęs 31-ą varžovų smūgį iš 32-iejų.

Permainingai vykusioje pusfinalio serijoje Dalase komandos pasidalijo po pergalę – 2:1 laimėjo „Stars“ komanda ir 4:3 po pratęsimo „Blues“ ekipa, serijai persikėlus į Sent Luisą vėl klubai pasidalijo po pergalę – 6:1 – „Blues“ ir 3:2 po pratęsimo – „Stars“.

Po to pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos – „Blues“ 4:1 laimėjo penktą serijos susitikimą, o „Stars“ 3:2 – šeštą.

„Blues“ klubo varžovas Vakarų konferencijos finale paaiškės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku San Chosė, kur septintose serijos rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujama San Chosė „Sharks“ komanda priims Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus. Šioje serijoje rezultatas lygus – 3-3 (5:2, 3:2, 1:4, 3:4 - po trijų pratęsimų, 5:1, 3:4 – po pratęsimo).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)