Savo aikštėje „Sharks“ komanda laimėjo pirmus du serijos mačus 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) ir 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) bei penktą po pratęsimo 5:1 (2:1, 2:0, 1:0), tačiau trečias bei ketvirtas rungtynes išvykoje pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) ir 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1; po trijų pratęsimų).

Pastarojoje dvikovoje lietuvis per 7 žaidimo minutes (7:12) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Per du susitikimus atkrintamose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštėje praleido beveik 19 minučių (18:37), per kurias kartą metė į varžovų vartus, blokavo priešininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

38-erių metų puolėjas Dainius Zubrus reguliariame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Šeštose serijos rungtynėse „Sharks“ ledo ritulininkai dukart pirmavo – po dviejų Chriso Tierney (9:55 ir 11:51) įvarčių 2:0 ir po tikslaus Logano Couture'o (50:04) metimo 3:2.

Tačiau šeimininkams pavyko abusyk išlyginti rezultatą – per pagrindinį laiką po kartą pasižymėjo Romanas Josis (15:27), Ryanas Johansenas (41:25) ir Colinas Wilsonas (52:44), o pergalingą įvartį pratęsimo pradžioje įmušė Viktoras Arvidssonas (62:03).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas šioje dvikovoje atrėmė 28-is varžovų metimus iš 32-iejų, o šeimininkų vartininko Pekka Rinne sąskaitoje – 15 atremtų svečių metimų iš 18.

Lemiamas – septintas – serijos rungtynes komandos ketvirtadienį žais San Chosė.

Kitose Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos šeštose pusfinalio rungtynėse Dalaso „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) įveikė Sent Luiso „Blues“ komandą ir taip pat išlygino serijos rezultatą 3-3.

Lemiamos – septintos – šios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Dalase.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)