„Blues“ klubas laimėjo pirmas (1:0 po pratęsimo – namuose), trečias (3:2 – svečiuose) ir ketvirtas (4:3 – svečiuose) serijos rungtynes, o „Blackhawks“ ekipai pergalingi buvo antras (3:2 – svečiuose), penktas (4:3 – po dviejų pratęsimų svečiuose) ir šeštas (6:3 – namuose) serijos susitikimai.

Lemiamoje serijos dvikovoje po įvartį nugalėtojams pelnė Joris Lehtera (1:00), Coltonas Parayko (13:43) ir Troy Brouweris (48:31).

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Marianas Hossa (18:30) ir Andrew Shaw (23:20).

Paskutinė kartą Stenlio taurės laimėtojams titulą apginti pavyko 1998 metais, kai antrus metus iš eilės taurę iškovojo Detroito „Red Wings“ komanda.

Vakarų konferencijos pusfinalyje Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkai žais su Dalaso „Stars“ klubu, kuris ketvirtfinalio serijoje 4:2 (4:0, 2:1, 3:5, 3:2, 4:5 po pratęsimo, 5:4) įveikė Minesotos „Wild“ komandą.

Kitose pasibaigusiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkai namuose 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Anahaimo „Ducks“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 3:3.

Lemiamos serijos rungtynės Anahaime bus žaidžiamos trečiadienį, o šios dvikovos nugalėtojo pusfinalyje jau laukia San Chose „Sharks“ klubas su Dainiumi Zubrumi, kuris ketvirtfinalyje 4:1 (4:3, 2:1, 1:2 po pratęsimo, 3:2, 6:3) nugalėjo Los Andželo „Kings“ komandą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)