„Blues“ klubas laimėjo pirmąsias (1:0 po pratęsimo – namuose), trečiąsias (3:2 – svečiuose) ir ketvirtąsias (4:3 – svečiuose) serijos rungtynes, o „Blackhawks“ ekipai pergalingos buvo antrasis serijos susitikimas (3:2) svečiuose.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus ketvirtą antrojo pratęsimo minutę įmušė Patrickas Kane'as (63:07).

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Marianas Hossa (11:32), Artiomas Anisimovas (15:24) ir Artemijus Panarinas (19:59).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Jadenas Schwartzas (12:29), Robby Fabbri (46:57) ir Davidas Backesas (54:50).

Šeštosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Čikagoje.