Po atkaklaus pirmo kėlinio rezultatas dar buvo lygus 7:7, o antrame kėlinyje po puikios atakos Fidžį į priekį išvedė Semi Kunatanis. „All Blacks“ regbininkai atsilikdami ėmė spausti varžovus, bet nesugebėjo pralaužti jų gynybos. Galiausiai Fidžio žaidėjas Pio Tuwai'us atliko žeminimą ir įtvirtino puikią Fidžio pergalę.

Fidžis Honkonge triumfavo antrus metus iš eilės.

Honkongo turas laikomas labiausiai prestižiniu iš visų vykstančių. Pagal savo reikšmę jį galima prilyginti Monako „Didžiojo prizo“ lenktynėms „Formulėje-1“.

Trečią vietą Honkonge užėmė Pietų Afrika, kuri mažajame finale 14:12 nugalėjo Australiją. Penktą vietą užėmė ir „Plate“ trofėjų iškovojo anglai. Jie paskutinėse rungtynėse 19:0 nugalėjo JAV rinktinę.

Fidžio rinktinė pirmauja ir bendroje pasaulio serijos įskaitoje. Ji turi 128 taškus ir 5 taškais lenkia antroje pozicijoje esančią Naująją Zelandiją. Į auksą vis dar realiai pretenduoja Pietų Afrikos komanda, kurios sąskaitoje - 122 taškai. Ketvirtoje pozicijoje su 105 taškais yra australai.

Pasaulio serijos turnyrai vyksta dešimtyje valstybių ir vadinasi „HSBC World Series“. Kiekviename etape kovoja 16 rinktinių suskirstytų į keturias grupes. Už pirmą vietą ture suteikiami 22 taškai, už antrą vietą - 19, už trečią - 17 taškų.

Aštuntas pasaulio serijos etapas jau ateinantį savaitgalį vyks Singapūre.