Geriausią šio čempionato rezultatą pasiekė Viktė Ažukaitė, nuo pat pirmų kovų demonstravusi gerą formą. Parengiamų varžybų etape ji nugalėjo 4 priešininkes iš 5 ir varžybų reitinge užėmė 29-ą vietą.

Patekusi į atkrintamą etapą V. Ažukaitė pirmoje kovoje 15:7 nugalėjo venesuelietę Mayą Danierys, tačiau kitas susitikimas su Izraelio atstove Nikol Gavrielko lietuvei nebuvo toks sėkmingas – priešininkai nusileista rezultatu 8:15. Galutinėje įskaitoje tarp 150 dalyvių V. Ažukaitė užėmė 43-ią vietą.

Kitai mūsų merginų atstovei Akvilei Katkovaitei čempionatas nebuvo sėkmingas. Pogrupyje neiškovojusi nei vienos pergalės ji į atkrintamą etapą nepateko ir užėmė 135-ą vietą.

Akvilė Katkovaitė

Vaikinų varžybose Lietuva taip pat turėjo du atstovus. Rokas Jukna pogrupyje nugalėjo 2 priešininkus iš 6, o likusiems keturiems apmaudžiai nusileido vos vieno dūrio skirtumu. Šis rezultatas jam užtikrino vietą atkrintamame etape. Tačiau čia pirma kova lietuviui nebuvo sėkminga. Jam 10:15 teko pripažinti japono Akira Komata pranašumą. Galutinėje įskaitoje tarp 174-ių dalyvių R. Jukna buvo 115-as vietoje.

Rokas Jukna atakuoja

Edgaras Dvariškis, pogrupyje laimėjęs 1 kovą iš 6, atkrintamame etape nedalyvavo ir užėmė 154-ą vietą.

Edgaras Dvariskis kontratakuoja

43–ia V. Ažukaitės vieta šiame čempionate – gana aukštas rezultatas, rodantis, jog lietuviai šioje sporto šakoje išsaugo stiprių vidutiniokų poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)