Šeštadienį svečiuose, 17,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje, „Sharks“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) įveikė principinę varžovę, laipteliu žemiau žengiančią, Nešvilio „Predators“ (94 taškai) komandą, kuri patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Per 10 su puse žaidimo minutės (10:40) lietuvis kartą metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 48 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Tai buvo jau 1291-os Lietuvos ledo ritulininko rungtynės karjeroje NHL ir jis pagal šį rodiklį pavijo 61-oje vietoje esanti kanadietį Darrylą Sydorą, kuris lygoje žaidė nuo 1991 iki 2010 metų.

Šeštadienio dvikovos pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie po Shea Weberio (8:07) ir Calle'o Jarnkroko (21:38) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau trečiajame kėlinyje du įvarčius pelnęs Tomas Hertlas (42:19 ir 50:31) išlygino rezultatą.

Vienintelį baudinį tiksliai realizavo pergalę svečiams atnešęs Loganas Couture'as (65:00), o „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 28 atremti svečių metimai iš 30 bei dar trys baudiniai.