Antradienį namuose 15,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) nusileido antroje pozicijoje Vakaruose esančiai Sent Luiso „Blues“ (93 taškai) komandai.

Per 10 žaidimo minučių (10:08) lietuvis nemetė į varžovų vartus, tačiau antrame kėlinyje užsidirbo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 43 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Vienintelį susitikimo įvartį trečiojo kėlinuko viduryje įmušė Robby Fabbris (49:55).

Susitikimo didvyriu tapo visus 37 šeimininkų metimus atrėmęs svečių vartininkas Brianas Elliotas, trečią kartą sezone ir 33-ią karjeroje nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus. Sėkmingai žaidusio „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje 23 atremti varžovų metimai iš 24.