Prancūzijos rinktinė paskutiniame ture Paryžiuje žais su anglais, todėl tai galėjo būti lemiamas mačas dėl čempionų trofėjaus, bet visas prancūzų planas subliūško atsimušus į galingą škotų sieną. Škotijos regbininkai savo žiūrovų akivaizdoje 29:18 (18:12) nugalėjo prancūzus ir pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą.

Susitikimo pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo - jau 5 minutę Guilgemas Guirado'as prispaudė kamuolį škotų įskaitiniame plote ir išvedė prancūzus į priekį, tačiau tuomet galingą žaidimą pademonstravo šeimininkai, kurie po Stuato Hoggo ir Duncanu Tayloro žeminimų nutolo 18:5.

Antrajame kėlinyje Gaelis Fickou's sumažino svečių atsilikimą iki 3 taškų (18:21) ir grąžino intrigą, bet prancūzų svajones sudaužė po fantastiško S. Hoggo perdavimo rezultatyviai ataką užbaigęs Timas Visseras. Škotų pergalę taikliu baudos smūgiu įtvirtino Greigas Laidlaw.

Škotai savo "Murrayfield" stadione pergale paskutinį kartą "Šešių nacijų" turnyre džiaugėsi 2013 metais, kuomet buvo nugalėti airiai.

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):