Pirmadienį namuose 18,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1; 1:0) nugalėjo 39–ą nesėkmę per 66 mačus patyrusią bei tryliktojoje pozicijoje esančią Kalgario „Flames“ (59 taškai) komandą.

Lietuvis per nepilnas 9 žaidimo minutes (8:45) ne karto nemetė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 35 mačus pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Brentas Burnsas (1:56) ir Joe Pavelskis (60:19), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 47 svečių metimus iš 48.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Joe Colborne'as (58:38), o „Flames“ ekipos vartininko Jonio Orčio sąskaitoje – 21 atremtas arenos šeimininkų metimas iš 23.