Antrąją varžybų dieną čempionato nugalėtojais ir prizininkais tapo:

moterys -

200 m

1.Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 23,60 sek.
2.Audra Dagelytė (Kaunas) 23,86
3.Edita Lingytė (Kaunas) 23,96

800 m

1.Irina Krakoviak (Vilnius) 2:02,19 sek.
2.Aina Valatkevičiūtė (Vilnius) 2:06,24
3.Alina Varpiotaitė (Klaipėda) 2:11,02

5000 m

1.Živilė Balčiūnaitė (Vilnius) 16:02,56 sek.
2.Eglė Krištaponytė (Klaipėda) 17:48,78
.Renalda Kergytė (Šiauliai) 18:22,08

10 000 m

1.Renalda Kergytė (Šiauliai) 39:05,22 sek.
2.Gražina Narvilienė (Kaunas) 40:58,29
3.Justina Jackutė (Panevėžys) 43:15,47

400 m b/b

1.Vlada Musvydaitė (Vilnius) 59,47 sek.
2.Miglė Meškauskaitė (Kaunas) 1:04,20
3.Toma Žilytė (Panevėžys) 1:06.14

3000 m kliūtinis bėgimas

1.Liubov Novosad (Vilnius) 11:24,07 sek.
2.Ieva Bičkutė (Šiauliai) 12:22,04

aukštis

1.Austra Skujytė (Biržai) 1,82 m
2.Karina Vnukova (Vilnius) 1,76
2 Viktorija Žemaitytė (Kaunas) 1,76

trišuolis

1.Asta Daukšaitė (Šiaulių raj.) 12,81 m
2.Inga Urbonaitė (Kaunas) 12,44
3.Raimonda Rimkutė (Klaipėda) 12,30

kūjis

1.Natalija Venckutė (Klaipėda) 50,21 m
2.Lina Kraskauskaitė (Rokiškio raj.) 47,62
3.Vaida Kelečiūtė (Rokiškio raj.) 47,57

ietis

1.Inga Stasiulionytė (Vilnius) 62,27
2.Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 52,69
3.Rita Ramanauskaitė (Kaunas) 46,37

4x400 m:

1.Klaipėda (D.Razmaitė, A.Varpiotaitė, V.Indenauskaitė, N.Piliušina) - 3:59,42 sek.
2.Panevėžys 4:09,01 vyrai -

200 m

1.Raimondas Turla (Vilnius) 21,24 sek.
2.Žilvinas Adomavičius (Kaunas) 21,79
3.Donatas Krušinskas (Kaunas) 21,83

800 m

1.Mindaugas Norbutas (Šiauliai) 1:52,23 sek.
2.Vitalij Kozlov (Vilnius) 1:53,11
3.Vygantas Juškevičius (Šiauliai) 1:53,34

5000 m

1.Egidijus Rupšys (Klaipėda) 14:32,59 sek.
2.Vitalij Gorlukovič (Vilnius) 14:35,55
3.Tomas Venckūnas (Kaunas) 14:39,02

10 000 m

1. Mindaugas Pukštas (Kaunas) 30:35,53 sek.
2.Tomas Venckūnas (Kaunas) 30:58,86
3.Arūnas Balčiūnas (Panevėžys) 32:59,08

400 m b/b

1.Arturas Kulnis (Vilnius) 52,50 sek.
2.Mindaugas Reinikovas (Klaipėda) 54,37
3.Vilius Šnipaitis (Kaunas) 55,20

3000 m kliūtinis bėgimas

1.Mindaugas Pukštas (Kaunas) 8:53,84 sek.
2.Karolis Levickis (Vilnius) 8:57,24
3.Aurimas Gudaitis (Kaunas) 9:31,58

aukštis

1.Nerijus Bužas (Kaunas) 2,14 m
2.Modestas Žukauskas (Kaunas) 2,08
3.Žilvinas Antanavičius (Panevėžys) 2,05

trišuolis

1.Andrius Gricevičius (Kaunas) 15,85 m
2.Dainius Babrauskas (Šiauliai) 15,22
3. Povilas Boguševičius (Vilnius) 14,65

kūjis

1.Žydrūnas Vasiliauskas (Marijampolė) 65,24 m
2.Ignas Germanavičius (Panevėžys) 52,42
3.Tautvydas Matulas (Vilnius) 49,70

ietis

1.Tomas Intas (Kaunas) 76,65 m
2.Mindaugas Kurčenkovas (Kaunas) 67,17
3.Valentas Voveris (Klaipėda) 64,17

4x400 m

1.Šiauliai (D.Bagaslauskas, G.Linkus, V.Juškevičius, M.Norbutas) - 3:17,47 sek.
2.Rinktinė komanda 3:17,95
3.Klaipėda-Palanga 3:18,85

Jaunimo pirmenybių nugalėtojais šeštadienį tapo:

200 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) ir Donatas Krušinskas (Kaunas)
800m - Monika Vilčinskaitė (Jonava) ir Vitalij Kozlov (Vilnius)
5000 m - Eglė Krištaponytė (Klaipėda) ir Kęstutis Jankūnas (Panevėžys)
10 000 m - Justina Jackutė (Panevėžys) ir Darius Čižas (Vilnius)
400 m b/b - Miglė Meškauskaitė (Vilnius) ir Artūras Kulnis (Vilnius)
3000 m kl. bėgimas - Liubov Novosad (Vilnius) ir Aurimas Gudaitis (Kaunas)
aukštis - Aistė Čepulytė (Vilnius) ir Žilvinas Antanavičius (Panevėžys)
trišuolis - Asta Daukšaitė (Šiaulių raj.) Dainius Babrauskas (Šiauliai)
kūjis - Lina Kraskauskaitė (Rokiškio raj.) ir Ignas Germanavičius (Panevėžys)
ietis - Reda Judickaitė (Raseiniai) ir Valentas Voveris (Klaipėda)