Moterų grupėje Gabrielė Andrašiūnienė nuo čempione tapusios rusės Marijos Kečkinos (37 min. 51 sek.) atsiliko 6 minutėmis 3 sekundėmis ir užėmė 24-ą vietą.

Sidabro medalis atiteko švedei Tovei Alexandersson (+0:45), o bronzos – rusei Tatjanai Oborinai (+1:47).

Kita šiose varžybose startavusi lietuvė Ramunė Arlauskienė (+8:24) užėmė 29-ą vietą.

Moterų grupėje startavo 45-ios dalyvės, turėjusios įveikti 7,7 km su 27 kontroliniais punktais trasą.

Vyrų grupėje iš lietuvių geriausiai pasirodė Nerijus Šulčys, užėmęs 28-ą vietą. Jis 8 min. 12 sek. atsiliko nuo antrą aukso medalį čempionate iškovojusio norvego Larso Moholdto (45:50). Sidabro medalį laimėjo rusas Andrejus Lamovas (+0:22), o bronzos apdovanojimą – švedas Erikas Rostas (+0:23).

Vitalijus Petrulis (+10:45) užėmė 35-ą vietą, Regimantas Kavaliauskas (+10:47) – 36-t, o Andrejus Gerasimovas (+12:38) – 39-ą poziciją.

Vyrų varžybose startavo 63-ys dalyviai, turėję įveikti 9,3 km su 34 kontroliniais punktais trasą.

Kartu su stipriausiais Europos čempionate varžosi jauniai, o jaunimo atstovai kovoja pasaulio čempionato varžybose.

Europos jaunių čempionato vidutinės trasos varžybose geriausiai sekėsi Juditai Traubaitei, merginų grupėje užėmusiais aukštą 11-ą vietą. Ji 2 min. 32 sek. nusileido čempione tapusiai rusei Aleksandrai Rusakovai (24:21). Antrą ir trečią vietas užėmė suomės atitinkamai Sanni Oikkonen (+0:37) ir Siiri Saalo (+0:40).

Miglė Sušinskaitė (+4:17) užėmė 19-ą vietą, o Justė Umbrasaitė (+9:26) liko 31-a tarp 41-os dalyvės, turėjusios įveikti 5,1 km su 21 kontroliniu punktu trasą.

Jaunių vaikinų grupėje Kasparas Šulčys nuo čempionu tapusio šveicaro Nicola Muellerio (24:34) atsiliko 4 min. 28 sek. ir tenkinosi 21-a pozicija.

Sidabro medalis atiteko rusui Igoriui Linkevičiui (+0:16), o bronzos – suomiui Pyry Hyppolai (+0:19).

Ignas Ambrazas finišavo (+7:08) 24-as, o Adomas Repšys (+10:27) – 26-oje vietoje.

Jaunių vaikinų grupėje startavo 41 dalyvis, turėję įveikti 5,8 km su 22 kontroliniais punktais trasą.

Jaunimo merginų grupėje nugalėjo suomė Tuuli Suutari (29:01), aplenkusi rusę Liubovę Balandiną (+0:35) ir švedę Klarą Yngvesson (+0:41).

Lietuvės Vaiva Laurutytė (+6:07) ir Karolina Sakalauskaitė (+14:40) užėmė atitinkamai 26-ą ir 30-ą vietas.

Jaunimo merginų grupėje startavo 36-ios dalyvės, turėjusios įveikti 6 km su 22 kontroliniais punktais trasą.

Jaunimo vaikinų grupėje visas prizines vietas iškovojo Rusijos atstovai. Nugalėjo Sergejus Gorlanovas (30:15), aplenkęs Vladislavą Kiseliovą (+1:35) ir Aleksandrą Pavlenką (+2:31).

Jaunimo olimpinių žaidynių Lilehameryje dalyvis Rokas Vaitkus (+8:34) užėmė 30-ą vietą, Daumantas Jurgis Petrovas (+11:40) buvo 34-as, Aidas Žigilėjus (+11:43) – 35-as, o Nojus Kalvaitis (+14:19) tenkinosi 38-a pozicija.

Jaunimo vaikinų grupėje startavo 46-i dalyviai, turėję įveikti 6,8 km su 23 kontroliniais punktais trasą.

Ketvirtadienį čempionate numatyta poilsio diena. Penktadienį vyks ilgos trasos varžybos, o šeštadienį vyks paskutinė čempionato rungtis - estafetės.