Trečią pergalę iš eilės iškovojo vyrų trečiojo diviziono šešių komandų I grupės turnyro lyderė, kelialapio į antrąjį divizioną siekianti Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Alfredas Udra (ITTF-338), Tomas Mikutis (ITTF-290) ir Medardas Stankevičius (ITTF-486).

Pirmadienį trečiajame ture Lietuvos stalo tenisininkai 3:1 nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Suomijos komandą.

Du taškus nugalėtojams pelnė rinktinės lyderis Tomas Mikutis 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 13:11, 11:5) įveikęs Benedeką Olahą ir 3:0 (11:8, 11:5, 13:11) nugalėjęs Miikką O'Connorą, dar tašką pridėjo Alfredas Udra, 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:6) įrodęs savo pranašumą prieš M. O'Connorą.

Nepasisekė Medardui Stankevičiui, kuris atkaklioje kovoje 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 8:11, 4:11) nusileido Samuliui Soine'ui.

Taip pat tris mačus I grupėje laimėjo ir Kazachstano rinktinė, pirmadienį 3:0 nugalėjusi Naujosios Zelandijos ekipą.

Antradienį lietuviai žais su pirmąją pergalę trečiajame ture iškovojusia Venesuelos komanda, kuri 3:0 nugalėjo Mongolijos atstovus.

Dar dvi nesėkmes vienodu rezultatu 2:3 patyrė ir tarp antrojo diviziono F grupės turnyro autsaiderių atsidūrė Lietuvos moterų rinktinė, kurią sudaro Rūta Paškauskienė (ITTF-86), Eglė Stuckytė (ITTF-226) ir 13-metė Kornelija Riliškytė.

Lietuvės pirmadienį abu mačus 2:3 pralaimėjo Šveicarijos ir Slovakijos stalo tenisininkėms.

Mače su šveicarėmis E. Stuckytė 3:2 (3:11, 11:5, 7:11, 11:8, 11:6) įveikė Rahel Aschwanden ir išvedė lietuves į priekį, tačiau R. Paškauskienė 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 6:11) nusileido Rachel Moret, o K. Riliškytė 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 10:12, 5:11) turėjo pripažinti Celines Reust pranašumą ir jau varžovė buvo priekyje 2:1.

Antrą savo dvikovą žaidusi R. Paškauskienė 3:2 (11:8, 10:12, 11:6, 11:13, 11:7) palaužė R. Aschwanden pasipriešinimą ir išlygino mačo rezultatą, tačiau lemiamame susitikime E. Stuckytė 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) pralaimėjo R. Moret.

Dvikovoje su slovakėmis Lietuvos rinktinė dusyk pirmavo po to, kai R. Paškauskienė 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) nugalėjo Evą Jurkovą ir E. Stuckytė 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) įrodė savo pranašumą prieš Tatianą Kukulkovą.

Tačiau antrojoje mačo dvikovoje K. Riliškytė 0:3 (3:11, 6:11, 1:11) pralaimėjo Barborai Balažovai, o ketvirtojoje – R. Paškauskienė tai pačiai B. Balažovai nusileido po atkaklios kovos – 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 12:14).

Pergalingą tašką slovakėms padėjo E. Jurkova, 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) nugalėjusi K. Riliškytę.

Kitų pirmadienį vykusių F grupės mačų rezultatai:

Slovakija – Meksika 3:2

Egiptas – Italija 3:2

Egiptas – Meksika 3:0

Šveicarija – Italija 3:1.

Antradienį Lietuvos moterų rinktinės laukia dvikova su pergalingai žaidžiančia Egipto komanda.

Trys geriausios F grupės ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose tęs kovą dėl 1-12 pozicijų divizione. Dvi geriausiai pasirodžiusios komandos iškops į elitinį moterų divizioną.