Kaune vykusios rungtynės prasidėjo tiksliomis „Granito“ atakomis be varžovų atsako. Vaido Drevinsko vedini kauniečiai jau pirmame kėlinyje vis didino apsukas ir susikrovė svarų pranašumą. Pasibaigus pirmam kėliniui Utenos HC „Utena“ nuo varžovų atsiliko jau 9 įvarčių skirtumu.

Antroje rungtynių dalyje kauniečiai vis dar tęsė sėkmingas atakas. „Granitas“ sugebėjo dar labiau padidinti pranašumą ir įtikinamai laimėjo šias rungtynes 39:25 (22:13).

Svečiams daugiausiai problemų sukėlė Vaidas Drevinskas, kuriam pavyko pelnyti 8 įvarčius. Dar 6 kartus varžovų vartininką nuginklavo Karolis Dambrauskas.

Uteniškių ekipoje rezultatyviausias buvo Karolis Antanavičius, sėkmingai atakas užbaigęs 10 kartų. Po 4 įvarčius pelnė Matas Mecelica ir Tomas Čiužas.

Po rungtynių kauniečių kapitonas Tadas Sveikauskas teigė, jog savaitgalį iškovotas titulas LRF taurės varžybose davė savo pamokų, kurias labai vertina.

„Buvo sunku nusiteikti šioms rungtynėms, nes varžovas ne pats stipriausias. Svarbiausia, jog įvykdėme savo planą. Žinoma, galėjome geriau sužaisti gynyboje. Manau, jog savaitgalį iškovota pergalė LRF taurės varžybose mums davė labai daug. Todėl tikiuosi, jog pagaliau išmoksime vertinti kiekvieną varžovą“, – optimistiškai nusiteikęs buvo „Granito“ vartininkas T. Sveikauskas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)