Pirmadienį svečiuose 19,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 6:3 (3:1, 1:1, 2:1) nugalėjo 27-ą nesėkmę per 62 mačus patyrusią bei trečioje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Sent Luiso „Blues“ (79 taškai) komandą.

Per nepilnas 10 žaidimo minučių (9:49) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus ir antrojo kėlinio pabaigoje (37:28) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 28 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 14 baudos minučių.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Tomašas Hertlas (4:44 ir 10:18), Loganas Couture (12:59 bei 31:45, 1 rezultatyvus perdavimas) ir Joe Thorntonas (47:26 ir 58:35; 2 rezultatyvūs perdavimai), o „Sharks“ vartininko Michaelo Joneso sąskaitoje – 25 atremti varžovų metimai iš 28.

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Davidas Backesas (17:36), Vladimiras Tarasenka (31:25; 2 rezultatyvūs perdavimai) bei Jay'us Bouwmeesteris (49:50).

„Blues“ vartininkas Brianas Elliottas iki patirtos traumos atrėmė 12 svečių metimų iš 15, o pirmajame kėlinyje (12:59) jį pakeitęs Jake'as Allenas – 15 metimų iš 17.