Šeštadienį sportininkai varžėsi dėl čempiono vardų sprinto trasoje.
Moterų elito grupėje greičiausiai 3,4 kilometro trasą su 15 kontrolinių punktų įveikė Ramunė Arlauskienė (21:53), atstovaujanti Ignalinos „Būdakalnio“ klubui. Antrą vietą užėmė Gabrielė Andrašiūnienė (+0:26) iš Šiaulių „Sako“ klubo, o trečiają – Vilniaus „Fortūnos“ klubo narė Judita Traubaitė (+2:42).

Vyrų elito grupėje greičiausiai 4 kilometrų trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė Regimantas Kavaliauskas (19:23), atstovaujantis Telšių klubui. Antrą vietą užėmė taip pat telšišikis Vitalijus Petrulis (+1:24), o trečiąją – Vilniaus „Perkūno“ klubo atstovas Nerijus Šulčys (+1:30).

Antrą čempionato dieną buvo varžomasi vidutinėje trasoje trasoje.

Moterų elito grupėje dalyvės turėjo įveikti 7,4 kilometro su 15 kontrolinių punktų trasą.

Lietuvos čempione tapo Gabrielė Andrašiūnienė (Sakas, Šiauliai), trasoje užtrukusi 48 min. 6 sek. Sidabro medalį iškovojo Ramunė Arlauskienė (Būdakalnis, Ignalina), atsilikusi 4 min. 3 sek. Trečiąją vietą užėmė Judita Traubaitė (Fortūna, Vilnius), pralaimėjusi net 8 min. 27 sek.

Vyrų elito grupėje dalyviai turėjo įveikti 9,6 kilometro su 23 kontroliniais punktais trasą.
Lietuvos čempionu tapo Nerijus Šulčys (Perkūnas, Vilnius), trasoje užtrukęs 52 min. 45 sek. Sidabro medalį iškovojo Vilius Aleliūnas iš Šiaulių „Igtisos“ klubo (+0:20), o bronzos – telšiškis Regimantas Kavaliauskas (+0:39).

Kitą savaitę stipriausi Lietuvos orientacininkai išvyksta į Austriją, kurioje prasidės Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.