21-erių metų E. Stanionis ir 30-metis A. Ghasemipouras iki šiol ringe nėra susitikę. E. Stanionis APB lygoje turėjo 6 kovas – iškovojo 3 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. 2012 metų Londono olimpiados dalyvis A. Ghasemipouras APB lygoje pasiekė vieną pergalę ir kartą turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

„Sudėtinga spręsti apie sportinę formą, nes paskutinę kovą turėjau pasaulio čempionate prieš keturis mėnesius. Paskutinė APB lygos kova vyko praėjusių metų liepos mėnesį. Bet nėra kada dairytis atgal, reikia žūtbūt iškovoti pergalę, nes ji bus labai svarbi kovoje dėl olimpinio kelialapio“, – sakė nuo ketvirtadienio Stambule besitreniruojantis E. Stanionis.

APB lygoje bus dalijami kelialapiai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, tačiau AIBA dar nėra patvirtinusi aiškios sistemos, kiek APB lygoje kovojančių boksininkų gali patekti į olimpiadą. APB lygoje kovoja ir kitas Lietuvos boksininkas, Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas.

„Eimantui buvo sunku ilgą laiką išlaikyti sportinę formą, nes kova ne kartą buvo nukelta. Pradžioje buvo planuota APB kovas rengti sausio 16 dieną Jungtinėse Amerikos Valstijose, vėliau perkėlė į sausio pabaigą, o dabar į vasario pradžią“, – sako Europos čempiono treneris Vidas Bružas.

APB kovos Stambule prasidės 18 val. Lietuvos laiku. Lietuvio kova su iraniečiu yra trečia šeštadienio vakarą.

Numatyta tiesioginė transliacija internete: APB Pro Boxing.