Antradienį namuose, stebint 17,4 tūkst. žiūrovų, „Sharks“ ledo ritulininkai 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) sutriuškino į septintą poziciją Vakarų konferencijoje smuktelėjusią Kolorado „Avalanche“ (55 tšk.) komandą ir nutraukė pastarosios keturių iš eilės pergalių seriją.

Devynis susitikimus dėl traumos praleidęs lietuvis šįsyk aikštėje praleido beveik 12 minučių (11:56), per kurias kartą smūgiavo į svečių ekipos vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus sužaidė 18 rungtynių, kuriose pelnė 1 įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Melkeris Karlssonas (6:19), Tomas Hertlas (10:13), Joe Pavelskis (35:28), Joelis Wardas (36:18), Paulas Martinas (48:21) ir Dylanas DeMelo (59:03).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Nathanas MacKinnonas (51:35).

Nugalėtojų vartininkas Martinas Jonesas šiame susitikime atrėmė 21-ą varžovų smūgį iš 22-jų.

„Sharks“ klubas pratęsė savo ilgiausią nuo 2010-2011 metų sezono rungtynių seriją, kuriose pelno taškus, iki dešimties – 8 pergalės, 1 nesėkmė po baudinių serijos ir 1 pralaimėjimas po pratęsimo.