Sekmadienį namuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:0, 1:2; 0:1) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Los Andželo „Kings“ (63 taškai) komandos, kuri iškovojo 30-ą pergalę per 48 mačus, pranašumą.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus sužaidė 17 rungtynių, kuriose pelnė 1 įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Sekmadienio mače įvarčius arenos šeimininkams pelnė Joe Pavelskis (23:39) ir Loganas Couture'as (51:42), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 29 svečių metimus iš 32.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Drew Doughty'is (46:30), Vincentas Lecavalieras (59:48) ir Marianas Gaborikas (64:06), o „Kings“ vartininko Jhono Enrotho sąskaitoje – 30 atremtų arenos šeimininkų metimų iš 32.

„Sharks“ klubas pratęsė savo ilgiausią nuo 2014 metų kovo mėnesio rungtynių seriją, kuriose pelno taškus, iki devynerių – 7 pergalės, 1 nesėkmė po baudinių serijos ir 1 pralaimėjimas po pratęsimo.

Likusiuose sekmadienio NHL reguliariojo sezono mačuose sėkmė lydėjo arenų šeimininkus: