A grupėje geriausiai sekėsi Gintarei Venčkauskaitei, kuri surinko 1045 taškus ir užėmė 4-ą vietą tarp 32 sportininkių. Lina Batulevičiūtė (1022) buvo 7-a, o Emilija Serapinaitė (998) - 16-a.

B grupėje tarp 31 sportininkės Ieva Serapinaitė (1032) liko 11-a, o Karolina Gužauskaitė (1004) - 20-a.

A grupės nugalėtoja tapo vengrė Sofia Foldhazi (1074), o B grupėje geriausiai sekėsi turkei Ilkei Ozyuksel (1048).

D. Vaivada ir L. Kontrimavičius – taip pat finale

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiose 2016 metų uždarų patalpų šiuolaikinės penkiakovės tarptautinėse varžybose „Peridot“ taurei laimėti atrankos barjerą peržengė ir abu Lietuvos atstovai.

Atrankos A grupėje Lukas Kontrimavičius surinko 1127 taškus užėmė 18-ąją vietą, o Dovydas Vaivada B grupėje su 1148 taškais buvo trečias.

A grupės nugalėtoju tapęs baltarusas Ilja Palazkovas pelnė 1188 taškos, B grupėje geriausiai sekėsi patyrusiam vengtui Robertui Kaszai - 1191 taškas.

Šeštadienį Budapešte vyks moterų finalas, kuriame dalyvaus Gintarė Venčkauskaitė, Emilija ir Ieva Serapinaitės, Lina Batulevičiūtė ir Karolina Gužauskaitė.