Trečiadienį namuose 18,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Flames“ ledo ritulininkai 6:0 (4:0, 1:0, 1:0) sutriuškino aštuonioliktą nesėkmę per 44 mačus patyrusią bei antrojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Floridos „Panthers“ (57 taškai) komandą.

Net keturiais įvarčiais prie pergalės prisidėjo 19-metis arenos šeimininkų naujokas Samas Bennettas (0:56, 12:01, 17:01 ir 59:35), po įvartį pelnė Johnny Gaudreau (5:52) ir Masonas Raymondas (33:20), Dougie'as Hamiltonas pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais, o „Flames“ vartininkas Jonas Hilleris atrėmė visus 15 svečių metimų.

„Panthers“ vartininkas Roberto Luongo pirmajame kėlinyje atrėmė 11 arenos šeimininkų metimų iš 15, o nuo antrojo kėlinio pradžios jį pakeitusio Alo Montoyos sąskaitoje – 19 atremtų metimų iš 21-o.