Antrą šio sezono tarpusavio dvikovą laimėjo uostamiesčio rankininkės rezultatu 34:28 (18:15) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame rate Šiauliuose.

Nugalėtojoms 13 įvarčių pelnė Brigita Ivanauskaitė, Dovilė Mižutytė įemetė 6, Fausta Abrutytė ir Austėja Rimkutė - po 4, Skirmantė Pociūtė – 3, o Roberta Kairytė – 2 įvarčius.

Šiaulių komandoje po 6 kartus pasižymėjo Urtė Mockevičiūtė ir Ramunė Poškutė, Lina Abramauskaitė ir Deimantė Pupšytė pelnė po 5, Neringa Gudaitytė – 2, o Sandra Avižinytė ir Deimantė Laurinavičiūtė po 1 įvartį.

Po šios klaipėdiečių pergalės čempionate neliko nė vienos ekipos neiškovojusios taškų. Juolab šie pirmi taškai jas kilstelėjo į ketvirtą poziciją, nes pirmo rato rungtynes Šiauliuose klaipėdietės buvo pralaimėjusios mažesniu įvarčių skirtumu - 31:33.

„Dvikova Klaipėdoje vyko lyg ant bangų. Rezultatas nuolatos svyravo tai vienos tai kitos ekipos naudai. Vis tik reikia pasakyti, kad persvarą daugiau turėjo būtent rungtynių šeimininkės - pajūrio rankininkės. Tiesa, kartais tas pranašumas sumenkdavo iki minimumo, bet po to vėl padidėdavo.

Iki pirmo kėlinio vidurio vyko permaininga kova, tai rodo rungtynių statistika 4:1, 4:5, 6:5, 9:10. Tačiau nuo šio momento dvikovos šeimininkės susiėmė ir atitrūko 14:10 ir laimėjo kėlinį 18:15.

Antroje susitikimo pusėje irgi viskas vyko panašiai – svyravimai tęsėsi. Vienu metu kai šiaulietės net triskart nepataikė nuo 7 metrų žymos. Tada klaipėdietėms kiek palengvėjo, jos matyt jau pagalvojo apie lengvai pelnytus du taškus. Tačiau toks mąstymas galėjo brangiai kainuoti. Šeimininkės pirmaudamos šešiais įvarčiais (27:21) nutarė pasitaupyti ir persvara akimirksniu sumenko iki minimumo 27:26. Gerai, kad laiku susigriebė ir, pelniusios iš eilės šešis įvarčius, dvikovą laimėjo gan užtikrintai - 34:28“, - po mačo trumpai reziumavo rungtynių inspektorius Romas Sindaras.