Deja, stebuklo neįvyko. Bosnija ir Hercegovina svečiuose pranoko Slovakiją 26:24 (13:12, 13:12) ir laimėjo pirmos grupės atrankos turnyrą. Mūsiškiams buvo reikalingos šių priešininkų lygiosios (likus kelioms min. ir buvo 23:23).

Pirmas tarpusavio rungtynes su kosoviečiais išvykoje lietuviai laimėjo 30:26.

Prieš tai Lietuvos rinktinė pralaimėjo išvykoje Slovakijai 27:31, o namuose su tais pačiais slovakais sužaidė lygiosiomis 18:18. Taikiai - 27:27 - mūsiškiai išsiskyrė ir su grupės lyderiais bosniais. Sekmadienį Lietuva atrankos varžybas ir baigs dvikova su bosniais.

Rezultatas:

Lietuva - Kosovas - 42:23 (21:11, 21:12).

Nors lietuviai pirmi pelnė įvartį, netrukus varžovai dukart įsiveržė į priekį (1:2 ir 2:3). Aikštės šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą ir po truputį ėmė tolti (7:3, 9:5). Pirmo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 5 įvarčiai (12:7, 13:8). Tada mūsiškiai dar kartą spurtavo 4:0 ir atitrūko 17:8. Kėlinio pabaigoje abi komandas jau skyrė 10 įvarčių (19:9, 20:10). Po pirmų 30 min. kovos Lietuvos rinktinė pirmavo 21:11, kai 7 metrų baudinį paskutinę sekundę realizavo Aidenas Malašinskas.

Antrą kėlinį lietuviai pradėjo atkarpa 7:0 ir rungtynių baigtis tapo aiški (28:11). Toliau Lietuvos rinktinė visą laiką įtikinamai pirmavo (30:12, 33:14). 25-ą min. mūsiškių persvara tapo triuškinama (40:20). Likusi mačo dalis buvo tik formalumas, o Lietuva iškovojo antrą pergalę turnyre galutiniu rezultatu 42:23.

Gerdas Babarskas, Skirmantas Plėta ir Rolandas Bernatonis pelnė po 7, Benas Petreikis - 6, Tadas Stankevičius - 5, Šarūnas Sakalauskas (1 iš 7 m), Aidenas Malašinskas, Mindaugas Meškauskas ir Vaidas Trainavičius - po 2 įvarčius. Vartininkas Vilius Rašimas atrėmė tris 7 metrų baudinius iš penkių.

Varžovų gretose 9 įvarčius pelnė Jupa Kastrioti, po 4 įvarčius įmetė Kreshnikas Krasniqi, Valonas Dedaasj ir Sharras Ramadani.

Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju pripažintas gynybą cementavęs Vaidotas Grosas, kuris pats juokavo, kad šį apdovanojimą gauna tada, kai nėra ką rinkti. Jis teigė, kad šį apdovanojimą buvo galima skirti ne vienam – visi žaidė geras rungtynes. Pavyko pelnyti lengvus įvarčius, gerai gintis ir lengvai iškovoti pergalę. Varžovų gretose savo prizą atsiėmė K. Krasniqi.