Sekmadienį svečiuose 16,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Panthers“ ledo ritulininkai 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) privertė pasiduoti 26-ą nesėkmę per 43 mačus patyrusią keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos autsaiderę Edmontono „Oilers“ (37 taškai) komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jaromiras Jagras (3:22) ir Jonathanas Huberdeau (7:04), o „Panthers“ vartininkas Alas Montoya atrėmė 24 arenos šeimininkų metimus iš 25.

Tai buvo 737-asis J. Jagro, kuriam vasario 15 dieną sukaks 44-eri, įvartis NHL čempionatuose per visą karjerą bei penkioliktasis šiame sezone. Rezultatyvumu Čekijos ledo ritulininką lenkia tik NHL legendos Wayne'as Gretzky (894), Gordie Howe'as (801) ir Brettas Hullas (741).

Vienintelio įvarčio autoriumi „Oilers“ gretose tapo Markas Letestu (12:32), o vartininkas Camas Talbotas atrėmė 12 svečių metimų iš 14.

Savo 500 ir 501 įvarčius pelnė 30-metis rusas Aleksandras Ovečkinas, o jo vedami absoliutūs lygos lyderiai Vašingtono „Capitals“ (67 tšk.) namuose net 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) sutriuškino Otavos „Senators“ (46 tšk.) ekipą.

Antro kėlinio pabaigoje 500-uoju karjeros NHL įvarčiu pasižymėjęs A. Ovečkinas pakėlė visą Vašingtono areną, kurioje buvo ir jo tėvai, ant kojų, o trečiame kėlinyje pridėjo dar vieną įvartį-gražuolį.

Tam, kad surinktų 500 įvarčių rusui užteko 801 mačo. Tai – penktas geriausias rezultatas per visą NHL istoriją. Greičiau šią žymą yra pavykę pasiekti tik keturiems žaidėjams.