Penktadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (0:0, 1:1, 1:3) pralaimėjo septynioliktą pergalę per 33 susitikimus iškovojusiai bei septintoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančiai Otavos „Senators“ (39 taškai) komandai.

Prieš tai po šešių nesėkmių serijos atsigavę „rykliai“ buvo pasiekę dvi pergales iš eilės.

Per 13 žaidimo minučių (13:02) lietuvis kartą netiksliai smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir antrajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per vienuolika rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Tai buvo jau 1254-osios D. Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų pakilo į 81-ą vietą, kurią dalijasi su 1979-1998 metų sezonuose rungtyniavusiu kanadiečiu Kevinu Lowe'u.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Bobby's Ryanas (24:46), Jeanas-Gabrielius Pageau (48:22), Chrisas Widemanas (53:06) ir Erikas Karlssonas (55:51).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Joe Thorntonas (20:29) ir Brentas Burnsas (57:36).