„Labai džiaugiuosi. Visada smagu būti geriausiu. Tikiuosi, kad metų dviratininku būsiu renkamas ir ateityje“, - sakė šiuo metu naujam sezonui Ispanijoje besirengiantis dviratininkas.

R. Navardauskas pažymėjo, kad 2015-i jam buvo tikrai geri.

„Šiuo sezonu negaliu skųstis. Pasiekiau gerų rezultatų tiek sezono pradžioje, tiek ir vėliau. Džiaugiuosi, kad balandį apgyniau nugalėtojo titulą daugiadienėse lenktynėse Prancūzijoje, rugpjūtį finišavau trečias kitose aukšto rango lenktynėse Prancūzijoje, o sezoną vainikavo bronzos medalis pasaulio čempionate“, - teigė geriausias Lietuvos dviratininkas.

R. Navardausko komandos „Cannondale-Garmin“ (JAV) treniruočių stovykla prasidės sausio 7 dieną Žironoje (Ispanija), o sezoną lietuvis pradės sausio pabaigoje lenktynėmis Maljorkoje (Ispanija).

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) surengtuose metų dviratininko rinkimuose iš viso buvo nominuoti šeši kandidatai. Balsavime dalyvavo keturių kategorijų atstovai - LDSF Vykdomasis komitetas, dviračių sporto treneriai, sporto žurnalistai ir portalo Cycling.lt lankytojai. Pirmų trijų kategorijų atstovai turėjo išrikiuoti visus šešis dviratininkus (koeficientas - 1,5), o dviračių sporto gerbėjai galėjo pasirinkti tik vieną kandidatą, todėl internautų balsai turėjo mažesnį svorį (koeficientas - 1).

R. Navardauskas surinko 33 balus. Jis pirmą vietą užėmė visose keturiose kategorijose.

Antrą vietą užėmė Aušrinė Trebaitė, pelniusi 22,5 balo. 27-erių metų dviratininkė spalio mėnesį Šveicarijoje vykusio Europos treko čempionato daugiakovės (omniumo) varžybose iškovojo bronzos medalį.

Trečią vietą rinkimuose užėmė Ignatas Konovalovas, kuriam atiteko 21,5 balo. Neseniai savo 30-metį atšventęs dviratininkas gegužės mėnesį pasiekė didžiausią karjeros pergalę - laimėjo prestižines lenktynes „4 Jours de Dunkerque“ (Prancūzija).

Ketvirta vieta rinkimuose atiteko Simonai Krupeckaitei (19 b.), penkta - Evaldui Šiškevičiui (11 b.), o šešta - Katažinai Sosnai (8,5 b.).

Rinkimų rezultatai (skliaustuose - LDSF Vykdomojo komiteto, dviračių sporto trenerių, sporto žurnalistų ir portalo Cycling.lt lankytojų balai):

1. Ramūnas Navardauskas - 33 balai (9+9+9+6)
2. Aušrinė Trebaitė - 22,5 (7,5+4,5+7,5+3)