Ketvirtadienį svečiuose 18,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 5:4 (2:1, 0:2, 2:1, 1:0) nugalėjo dvidešimtą nesėkmę per 30 mačų patyrusią bei penkioliktoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Toronto „Maple Leafs“ (27 taškai) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (14:07) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per dešimt rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 6 baudos minutės.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Joe Pavelskis (2:01), Patrickas Marleau (11:32), Marcas-Edouardas Vlasičius (43:10), Mattas Nieto (51:49) ir Brentas Burnsas (62:13), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

„Maple Leafs“ gretose įvarčiais pasižymėjo Peteris Hollandas (14:48), Leo Komarovas (24:50), Jamesas van Riemsdykas (39:14) bei Michaelis Grabneris (41:59).

Toronto ekipos vartininkas Jonathanas Bernieras atrėmė 26 svečių metimus iš 29, o trečiajame kėlinyje (50:41) jį pakeitęs Garretas Sparksas – 13 metimų iš 15.